یک ایرانی سرمربی تیم‌ملی روسیه شد

حسین روحانی قهرمان پرافتخار کاراته ایران با پیشنهاد فدراسیون روسیه هدایت تیم‌ملی کاراته بزرگسالان این کشور را برعهده گرفت....

به گزارش مدال، حسین روحانی یکی از قهرمانان پرافتخار کاراته ایران با عقد قراردادی یکساله و تا المپیک توکیو هدایت تیم ملی کاراته بزرگسالان روسیه را برعهده گرفت. روحانی پس از هماهنگی های لازم و مشورت با سیدحسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته و سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته در نهایت با فدراسیون کاراته روسیه به توافق رسید.

حسین روحانی 4 مدال طلا، نقره و برنز مسابقات قهرمانی جهانی، 2 مدال طلا و نقره بازی‌های آسیایی دوحه و بوسان، 2 مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا و چندین مدال معتبر در مسابقات بین المللی را در کارنامه خود دارد. روحانی به مدت 7 سال مربی تیم ملی بزرگسالان بود و در سه دوره قهرمانی کاراته ایران در مسابقات جهانی به عنوان مربی کنار تیم ملی کاراته فعالیت کرده است. وی در طول دو سال گذشته نیز با دعوت کشورهای اروپایی مثل بلژیک، فرانسه، اسپانیا و... برای کاراته‌کاهای این کشور استاژ فنی برگزار کرده است. روحانی از روز شنبه هفته آینده فعالیت خود را به صورت رسمی با کاراته این کشور آغاز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

برانکو پیشنهاد جدید باشگاه پرسپولیس را رد کرد

تگ ها


تیم ملی کاراته روسیه حسین روحانی