یک ایرانی و یک خارجی، گزینه‌های سرمربیگری شهرخودرو

قائم مقام باشگاه شهرخودروی مشهد می‌گوید اکبر میثاقیان به عنوان مدیر فنی در این باشگاه ماندگار است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم شهر خودروی مشهد بعد از کنار گذاشتن اکبر میثاقیان از سوی مقامات باشگاه فعلا زیر نظر داوود سیدعباسی تمریناتش را جلو می‌برد و بازیکنان این تیم در انتظار معرفی سرمربی جدید هستند.


اسماعیل حیدرپور قائم مقام باشگاه شهرخودرو درباره وضعیت شهرخودرو گفت: خداروشکر همانطور که دیدید در دیدار مقابل گل گهر نشان دادیم تیم و بچه ها روند خوب و امیدوار کننده ای  را پیش گرفته اند . چندین موقعیت داشتیم که متاسفانه با بدشانسی از بین رفت.  همانطور که امیر قلعه نویی این موضوع را عنوان کرد.


او درباره وضعیت نیمکت این تیم و گمانه زنی هایی که درباره انتخاب سرمربی جدید مطرح می‌شود، تاکید کرد: مطمئنا با صحبت ها و جلساتی که با هیات مدیره داشتیم ، به نتایج خوبی رسیدیم ، قطعا بزودی سرمربی تیم معرفی میشود ؛ همانطور که پیش تر گفتم صحبتهایی را با دو گزینه خارجی و ایرانی داشتیم  ، قطع یقین انتخاب ما بنا به دلایل منطقی خواهد بود .


قائم مقام باشگاه شهرخودرو با اشاره به اضافه شدن داوود سیدعباسی به کادرفنی گفت: داوود سیدعباسی از جوانان خوب و با دانشی است که به تازگی مدرک A آسیا را دریافت کرده ، وی در تیم هایی همچون : سردار بوکان ، داماش گیلان و .... سابقه مربیگری دارد. همان طور که می دانید قبلا هم با سابقه ای که در این تیم داشته و خیلی می‌تواند به شرایط کنونی کمک کند .


حیدرپور درباره وضعیت اکبر میثاقیان و گلایه های این مربی هم گفت: اکبر اقا از مربیان بااخلاق و با معرفت کشور است ، وی مربی با دانشی است و جایگاه ویژه ای در این تیم دارد. آقای حمیداوی اصرار داشتند ایشان به عنوان مدیر فنی در تیم حضور داشته باشند. مطمئنا از تجربیات میثاقیان استفاده خواهیم کرد.


قائم مقام شهرخودرو به وضعیت دستیاران میثاقیان هم اینطور واکنش نشان داد: امجد شکوه مقام و رضا ناصحی دو مربی جوان و آینده داری هستند که در کنار تیم می‌مانند و با باشگاه قرارداد دارند.


حیدرپور درباره نام تیم شهرخودرو و اینکه برخی آن را پدیده خطاب می‌کنند، خاطرنشان کرد: در سفری که به مشهد داشتیم و صحبتهایی که با داوری و قوچان نژاد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان و معاون ایشان انجام دادیم ، بنا شد شرایط مجدد و جدید تشکیل و تکمیل پرونده باشگاه ایجاد شود. لذا با درخواست و مکاتباتی  که بنده مدیرکل محترم اداره کل ورزش و جوانان داشتم، این قول را داده اند تا پیش از دیدار با استقلال تهران ، شرایط جهت اخذ کمیسیون ماده ۵ ، مبنی بر رفع این مشکل مهیا شود.


او صحبت هایش را اینطور ادامه داد: ضمن تشکر از آقای رمضان شکری معاون ورزشی  و عضو کمیته فنی باشگاه ، درخواست کردیم جلسه ای دوستانه ، بین باشگاه و پیشکسوتان برگزار کنند و زمان و مکان این جلسه را به ما اطلاع دهند تا در این نشست شرکت کنیم. ظاهرا بنا به دلایلی این موضوع از سوی پیشکسوتان استان لغو شد . بطور حتم در سفری که به مشهد خواهیم داشت ، احتمال زیاد حدفاصل دیدار استقلال ملاثانی و استقلال تهران، با این عزیزان و اصحاب رسانه نشستی صمیمی را برگزار خواهیم کرد .


حیدرپوردرباره طلب باشگاه شهرخودرو از پرسپولیس که از گذشته و به خاطر انتقال یحیی گل‌محمدی باقی مانده اینطور توضیح داد: طی صحبت هایی که آقای صدری با آقای حمیداوی داشته اند، قرار شد بخشی از این مبلغ تا پیش از دیدار استقلال پرداخت شود ، چرا که باتوجه به این صحبتها و تعاملی که صورت گرفته است، ما بدنبال تعامل هستیم و امیدواریم دوستان این موضوع را در نظر داشته باشند ، تا انشاالله مشکلی به وجود نیاید.


قائم مقام باشگاه شهرخودرو درباره حضور حمیداوی در مشهد افزود: روز گذشته بهمراه حمیداوی و جناب پلاسچی سفری یکروزه به مشهد مقدس داشتیم ، لذا  جا دارد اینجا تشکری داشته باشم از مسئولین ارشد اجرایی و قضایی استان. چرا که خروجی این جلسات ما را به پیشبرد اهداف و تعاملات طرفین نزدیک‌تر کرد .

تگ ها


پدیده مشهد