یک بازگشت رویایی دیگر در انتظار رونالدو؟

منچستریونایتد هنوز در جمع چهار تیم اول لیگ برتر قرار ندارد و خطر از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان را حس می کند. در این صورت رونالدو به جدایی از منچستر فکر خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو در دومین بازی منچستریونایتد تحت هدایت رالف رانگنیک موفق به زدن تک گل پیروزی بخش این تیم برابر نوریچ شد. رونالدو شب گذشته خودش پنالتی گرفت و خود نیز آن را به گل تبدیل کرد تا مربی آلمانی دومین برد متوالی خود را کسب کرده باشد. در بازی نخست برابر پالاس، این فِرِد بود که گلزنی کرده بود.

کریستیانو که تابستان امسال از یوونتوس به منچستریونایتد بازگشت و پس از ۱۲ سال بار دیگر پیراهن شیاطین سرخ را به تن کرد، ابتدا قصد داشت به رئال بازگردد اما با مخالفت سران باشگاه مادریدی تصمیم گرفت راهی سیتی شود. چیزی نمانده بود رونالدو پیراهن سیتی را به تن کند ولی دخالت به موقع سر الکس فرگوسن و چند هک تیمی قدیمی او در یونایتد همه چیز را تغییر داد و فوق ستاره پرتغالی به یونایتد ملحق شدم.

او تا به اینجا بهترین گلزن منچستر نیز محسوب می شود ولی تغییر و تحولات اخیر از برکناری سولسشر گرفته تا آمدن رالف رانگنیک باعث شده تا رونالدو چندان تمایلی برای ماندن نداشته باشد. شیاطین سرخ فعلا از کسب سهمیه لیگ قهرمانان فاصله دارند و پس از وستهام در رده چهارم قرار دارند، روندی که اگر ادامه داشته باشد و منچستر نتواند فصل بعد در لیگ قهرمانان حاضر باشد، رونالدو تصمیم به جدایی خواهد گرفت.

طبق ادعای "Football Insider"، رونالدو در صورت جدایی از منچستر به رئال باز خواهد گشت تا با پیراهن این باشگاه از فوتبال خداحافظی کند. او در رئال رکورددار گلزنی است و اکثر افتخارات فردی و تیمی خود را با پیراهن این تیم کسب کرده و بسیار مشتاق است تا در صورت نرسیدن به اهدافش در منچستر، به رئال بازگردد.

البته هنوز تا پایان فصل زمان زیادی باقی است و منچستر می تواند با رانگنیک به جمع مدعیان بازگردد، اتفاقی که باعث خواهد شد رونالدو همچنان به حضور در اولدترافورد ادامه دهد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال