یک بند وطن پرستانه در قرار لئو مسی با PSG

اسپورت از یک بند جالب در قرارداد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن رونمایی کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، شاید غیر منتظره ترین اتفاق نقل و انتقالاتی طی سال های اخیر در تابستان امسال رخ داد؛ درست هنگامی که هواداران بارسلونا امیدوار به ماندن لیونل مسی در تیم شان شده بودند که به ناگهان این باشگاه اعلام کرد که قادر به تمدید قرارداد با این فوق ستاره آرژانتینی نیست و او در فصل ۲۲-۲۰۲۱ برای بلوگرانا به میدان نخواهد رفت.

بلافاصله بعد از قطعی شدن جدایی مسی از بارسا شایعات زیادی در رابطه با برنده شش باره توپ طلا مطرح شد اما مطابق انتظار پاری سن ژرمن بود که با این بازیکن به توافق رسید و لیونل مسی را با قراردادی دو ساله به خدمت گرفت.

مسی به علت اینکه تازه به پاری‌سن‌ژرمن منتقل شده بود و از آمادگی کامل برخوردار نبود، در مسابقات ابتدایی این تیم در لیگ فرانسه به میدان نرفت. با این حال او در آخرین بازی PSG پیش از وقفه بازی‌های ملی حدود ۲۵ دقیقه برابر رنس به میدان رفت و بعد از آن نیز به اردوی تیم ملی آرژانتین برای رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ملحق شد.

حالا به نظر می رسد که لیونل مسی کاملاً به مرز آمادگی رسیده و می تواند بعد از پیگیری رقابت‌های باشگاهی در ترکیب پاری‌سن ژرمن به میدان برود. با این حال نشریه اسپورت کاتالونیا از یک بند ویژه در قرارداد مسی با PSG رونمایی کرده است. بندی که به این معناست که حضور در مسابقات ملی در ترکیب آرژانتین برای لیونل مسی اولویت دارد که در نوع خود اقدامی وطن پرستانه و جالب از سوی این بازیکن محسوب می شود.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی تیم ملی آرژانتین آرژانتین