یک تست مثبت دیگر؛ سریال ادامه دار کرونا در یووه

رودریگو بنتانکور، ستاره اروگوئه‌ای یوونتوس به کرونا مبتلا شده است....

به گزارش "ورزش سه"، طی ماه های گذشته شنیدن خبر ابتلای اهالی فوتبال به کرونا به یک اتفاق روتین تبدیل شده است؛ ویروس منحوسی که کل دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده و فوتبال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و طی یک سال اخیر به شکل جدی و به نحوه  مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده است.

 ایتالیا از جمله کشورهایی محسوب می‌شود که از زمان آغاز شروع ویروس کرونا در دنیا با مشکلات زیادی در این زمینه دست و پنجه نرم کرده است. همچنین باشگاه یوونتوس نیز در مقاطع مختلف برخی بازیکنان خود را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداشته است. ستاره های نظیر کریستیانو رونالدو، خوان کوادرادو، ماتیاس دی لیخت، الکس ساندرو و‌... که طی ماه‌های اخیر به کرونا مبتلا شده و دو هفته از ترکیب این تیم دور بوده‌اند.

با این حال به نظر می‌رسد که سریال ابتلا به ویروس کرونا در بین ستاره های یوونتوس همچنان ادامه دارد چرا که باشگاه ایتالیایی شب گذشته تایید کرد ستاره اروگوئه‌ای این تیم یعنی رودریگو بنتانکور با تست مثبت رو به رو شده است. با این حال او علائم خاصی ندارد و با توجه به پروتکل های بهداشتی وارد قرنطینه ۱۵ روز شده است. همچنین به نظر می رسد که او دو دیدار حساس بیانکونری مقابل تیم های لاتزیو و پورتو را از دست خواهد داد.

تگ ها


رودریگو بنتانکور یوونتوس