یک تهدید جدید برای داوید دخیا در منچستریونایتد

شیاطین سرخ به دنبال جذب گلر جوان لیدزیونایتد هستند و دین هندرسون را در فهرست فروش گذاشته اند....

به گزارش "ورزش سه"، داوید دخیا و دین هندرسون فصل گذشته در رختکن منچستر یونایتد برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت مبارزه می کردند و سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ در شرایط چندان خوبی قرار نداشت. با این حال همه چیز در این شش ماه گذشته تغییر کرده و داوید دخیا دوباره به روزهای اوج بازگشته است.

اگر فصل قبل هندرسون توانست دخیا را نیمکت نشین کند، فصل جاری دخیا از ابتلای هندرسون به کرونا و دوری چندین هفته او به بهترین شکل استفاده کرد و توانست جایگاهش را پس بگیرد. هندرسون اخیرا تقاضای جدایی در زمستان را کرده و منچستریونایتد نیز قصد فروش قطعی او را دارد.

طبق ادعای دیلی میل، در صورت انتقال دائمی هندرسون در انتقالات زمستانی، سران منچستر به جذب گلر جوان لیدزیونایتد به عنوان جانشین او فکر می کنند. ایلان مسلیر را بهترین گلر جوان فوتبال انگلیس می دانند و حتی نماینده هایی از یونایتد برای تماشای بازی سیتی و لیدز به ورزشگاه اتحاد رفته بودند. در شبی که مسلیر هفت گل دریافت کرد ولی نظر مسئولان یونایتد در مورد او تغییری نکرده است.

به نظر می رسد دخیا که به تازگی تهدید دین هندرسون را پشت سر گذاشته، حالا باید منتظر یک زنگ خطر جدید باشد؛ گلر آینده داری که قرار است از لیدز به منچستر بیاید.

تگ ها


داوید دخیا منچستر یونایتد