یک جای خالی و نیاز به جذب دو بازیکن جدید/راهکار پرسپولیسی‌ها چیست؟

پرسپولیس در حالی برای پر کردن جای خالی دو بازیکن مصدوم خود در نیمفصل اقدام خواهد کرد که در لیست بزرگسال این تیم تنها یک جای خالی وجود دارد ......


پرسپولیس در حالی برای پر کردن جای خالی دو بازیکن مصدوم خود در نیم‌فصل اقدام خواهد کرد که در لیست بزرگسال این تیم تنها یک جای خالی وجود دارد.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس که فصل را با 5 جای خالی در لیست بزرگسال خود آغاز کرده بود با توجه به اضافه شدن 4 بازیکن جدید به لیست این تیم در زمستان، تنها یک جای خالی در لیست خود خواهد داشت. پرسپولیسی‌ها فصل را با حضور بیرانوند، عالیشاه، خلیل‌زاده، حسینی، نوراللهی، کامیابی‌نیا، ماهینی، انصاری، ربیع‌خواه، رادوشوویچ، مصلح، علیپور و منشا در لیست بزرگسال خود آغاز کرده بودند و با اضافه شدن رفیعی، ترابی، شیری و شریفی به لیست این تیم در زمستان، تعداد بازیکنان حاضر در لیست بزرگسال این تیم به 17 خواهد رسید تا تنها یک جای خالی بزرگسال در لیست سرخ‌ها باقی بماند.
این در حالی است که با توجه به مصدومیت ماهینی و انصاری، پرسپولیس نیاز به جذب حداقل یک مدافع میانی و یک مدافع چپ خواهد داشت. یک جای خالی در لیست بزرگسال سرخ‌ها و نیاز به جذب دو بازیکن می‌تواند در نهایت منجر به خروج نام یکی از دو مصدوم بلندمدت این تیم از لیست شود، هر چند بعید است پرسپولیسی‌ها میل به این کار داشته باشند.
پرسپولیس 4 بازیکن با شرایط سنی زیر 25 سال در لیست خود نیز دارد که 3 بازیکن از این جمع در لیست زیر 25 سال قرار گرفته‌اند و یک بازیکن مازاد در این سهمیه به اجبار در لیست بزرگسال ثبت شده است. علی علیپور، سیامک نعمتی، آدم همتی و احسان علوان‌زاده 4 بازیکن با شرایط سنی زیر 25 سال پرسپولیس هستند که خروج یکی از این نفرات از جمع سرخ‌ها نیز می‌تواند در لیست بزرگسال پرسپولیس یک جای خالی به وجود آورد. در این میان علیپور و نعمتی بازیکنان اصلی پرسپولیس هستند و همتی طی هفته‌های اخیر در برخی بازی‌ها به عنوان بازیکن اصلی بازی کرده ولی علوان‌زاده که از فصل از این سهمیه سنی نیز خارج خواهد شد می‌تواند گزینه خروج پرسپولیس در زمستان باشد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال