یک خبر بد و یک خبر خوب برای اینتر!

ساندرو تونالی احتمالا راهی اینتر می شود، اما شانس انتقال فدریکو کیه زا چندان بالا نیست....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اهداف استیون ژانگ از زمان در دست گرفتن مدیریت اینتر افزایش تعداد بازیکنان ایتالیایی ترکیب این تیم بوده و این سیاست به وضوح در سال های اخیر در دستور کار ارکان اجرایی این باشگاه قرار گرفته است. حالا اینتر دو هدف ایتالیایی برای تابستان در نظر دارد که به یکی نزدیک و به دیگری دور است.

جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مشهور مدعی شد ساندرو تونالی، هافبک جوان برشا احتمالا راهی اینتر خواهد شد. این هافبک ۲۱ ساله که بسیاری او را آندره پیرلوی جدید فوتبال ایتالیا می نامند، مورد توجه تیم های بزرگی چون یوونتوس، میلان و حتی بارسلونا قرار گرفته است. اما به نظر می رسد با توجه به رابطه خوب پپ ماروتا با مدیران برشا و البته علاقه این هافبک جوان به پروژه بازگشت اینتر زیر نظر آنتونیو کونته، نراتزوری بیشترین شانس را برای خرید ساندرو تونالی خواهد داشت.

اما فدریکو کیه زا، وینگر جوان فیورنتینا نیز دیگر گزینه مورد علاقه اینتر در تابستان است. اما همین مبنع اذعان داشت رقمی که بنفش ها برای فروش کیه زا خواسته اند بالاتر از توان اینتر است و اگرچه این باشگاه شرایط جذب او را در نظر دارد، اما بعید به نظر می رسد انتقال فدریکو کیه زا به سن سیرو در این تابستان نهایی شود.

تگ ها


اینتر میلان فدریکو کیه زا ساندرو تونالی