یک خبر بد و یک خبر خوب برای بارسلونا!+ عکس

علی رغم توافق برای خرید آنخل، به نظر می رسد بارسلونا شانس زیادی برای جذب لائوتارو ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از دو خبر غیرمنتظره طی یک ماه و آسیب دیدگی های طولانی مدت لوییس سوارز و عثمان دمبله، بارسلونا به دنبال یافتن گزینه ای جانشین در هفته های اخیر بوده و احتمالا امروز فدراسیون فوتبال اسپانیا رسما مجوز جذب گزینه اضطراری را برای این تیم صادر خواهد کرد. به نظر می رسد آنخل، مهاجم ۳۲ ساله ختافه انتخاب نهایی بارسلونا برای تقویت خط حمله خواهد بود.

نشریه اسپورت امروز مدعی شد آنخل، مهاجم باتجربه ختافه که بند فسخی ۱۰ میلیون یورویی دارد، تبدیل به گزینه نهایی بارسلونا برای تقویت خط حمله این تیم شده و احتمالا به زودی با بلوگرانا عقد قرارداد خواهد کرد. آنخل این چند روز قبل با لباس ختافه موفق به باز کردن دروازه مارک آندره تراشتگن هم شد، بعد از گلزنی خوشحالی نکرد و بسیاری این واکنش را به مثابه چراغ سبزی از سوی برای انتقال به نوکمپ می دانند.

البته طبق قوانین بارسلونا مجاز به استفاده از آنخل رودریگز در لیگ قهرمانان نخواهد بود و این بازیکن تنها در رقابت های داخلی اسپانیا می تواند آبی اناری ها را همراهی کند. البته به نظر می رسد این مهاجم کم نام و نشان، گزینه ای موقت برای خط حمله بارسا خواهد بود و آنها برای تابستان پیش رو نام های بزرگ تری را مدنظر دارند.

لائوتارو مارتینز، مهاجم جوان و ۲۲ ساله اینتر مهم ترین گزینه بارسلونا برای خط حمله در تابستان به شمار می آید. این بازیکن در ماه های اخیر عملکرد درخشانی داشته و توجه بسیاری از تیم های بزرگی اروپایی را به خود جلب کرده است. اما بارسا می داند که خرید لائوتارو مارتینز آسان نخواهد بود و آنها قصد ندارند دست به عملیات دیوانه واری برای جذب این بازیکن بزنند.

بند فسخی ۱۱۱ میلیون یورویی در قرارداد لائوتارو مارتینز با اینتر وجود دارد که بارسلونا پرداخت چنین رقمی را برای جذب این مهاجم جوان بسیار زیاد می داند. البته اینتر در ماه های اخیر بارها برای خرید دو هافبک بارسلونا به نام های آرتورو ویدال و ایوان راکیتیچ اقدام کرده و ممکن است ورود آنها به جریان مذاکرات، روند انتقال لائوتارو را به نوکمپ تسریع کند، اما بارسلونا علاقه ای به رخ دادن این اتفاق نداشته و جذب مهاجم آرژانتینی اینتر را پروژه ای جداگانه از این دو بازیکن می داند.

پس در حال حاضر شرایط به شکلی است که بارسا قصد پرداخت رقم زیادی برای خرید لائوتارو را نداشته و در این باشگاه احتمال انتقال این بازیکن خیلی بالا قلمداد نمی شود.

اینتر علاقه زیادی به حفظ لائوتارو مارتینز دارد و دیشب نیز پپ ماروتا ضمن اعلام اینکه موضوع که تیم های بزرگی خواهان جذب این بازیکن هستند، مدعی شد لائوتارو علاقمند به ماندن در اینتر است. بارسلونا در سال های اخیر بارها در پروسه جذب بازیکنان مورد علاقه اش شکست خورده و باید دید در نهایت بعد از ماه ها مطرح شدن احتمال انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ، آیا این انتقال در تابستان سال ۲۰۲۰ عملی خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

کورتوا: فقط مطبوعات اصرار دارند بارسلونا تیم ضعیفی است!

یک آمار عجیب؛ وقتی تراشتگن بیشتر از مسی پاس داد

 

 

تگ ها


اینتر میلان لائوتارو مارتینز فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال