یک خطر بزرگ برای رئال در آستانه ال کلاسیکو

زوج دفاعی رئال مادرید برابر بارسا شاید شکننده ترین زوج ممکن باشد و این از حالا هواداران را نگران کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، با اتمام وقفه بازی های ملی، لیگ های اروپایی از امروز از سر گرفته خواهند شد و رئال مادرید نیز از ساعت ۱۸.۴۵ باید به مصاف ایبار برود. دیداری بسیار حساس که سه امتیازش حیاتی است.

رئال پس از این بازی باید به مصاف لیورپول برود. بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان که کسب یک نتیجه خوب از این بازی برای کهکشانی ها بسیار حائز اهمیت خواهد بود. رئال پس از بازی با لیورپول ال کلاسیکو را پیش رو دارد.

بازی برابر بارسا در ورزشگاه دی استفانو برگزار خواهد شد و تحت هر شرایطی حساس و کلیدی است. برای این بازی رئال مادرید قطعا سرخیو راموس را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و ممکن است ناچو فرناندز نیز این بازی را از دست بدهد.

ناچو اگر امروز برابر ایبار کارت بگیرد، ال کلاسیکو را از دست خواهد داد و زیدان مجبور خواهد شد تیمش را با زوح رافا واران و ادر میلیتائو در دفاع به مصاف بارسا بفرستد. رئالی ها خاطره خوبی از این زوج دفاعی ندارند و بدون شک برابر بارسا خط دفاعی رئال شکننده تر از همیشه خواهد بود.

ناچو با ۱۷۰۱ دقیقه بازی در فصل جاری از این حیث بازیکن شماره ۱۰ رئال است ولی میلیتائو فصل جاری تنها ۴۶۹ دقیقه به میدان رفته است.

تگ ها


ال کلاسیکو ادر میلیتائو سرخیو راموس ناچو فرناندز فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال