یک دشمن آشنا در نوکمپ، راکیتیچ انتقام می گیرد؟

ایوان راکیتیچ امشب و پس از شش سال بار دیگر برابر بارسلونا قرار خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امشب در نوکمپ حساس ترین جدال هفته پنجم لالیگا بین بارسا و سویا به انجام خواهد رسید. دیداری که برای هر دو تیم حساس خواهد بود. بارسا و سویا که از هفته سوم پای به لالیگا گذاشتند، هر دو بازی قبلی خود را پیروز شده اند و در حالی به مصاف هم می روند که از آخرین پیروزی سویا در این ورزشگاه ۹ سال می گذرد.

در ترکیب سویا نام یک بازیکن آشنا برای بارسا و هوادارانش به چشم می خورد. ایوان راکیتیچ که تابستان امسال با قراردادی به ارزش ۱.۵ + ۹ میلیون یورو از بارسا جدا و به سویا بازگشت. او تابستان ۲۰۱۴ از سویا راهی بارسا شد و با پیراهن آبی اناری به همه افتخارات ممکن دست پیدا کرد. یک لیگ قهرمانان و ۴ لالیگا مهمترین افتخارات او با بارسا بودند اما او امشب با پیراهن سویا برابر هم تیمی های قدیمی خود به میدان خواهد رفت.

راکیتیچ به خصوص در فصل گذشته تاثیرگذاری همیشگی خود در ترکیب بارسا را از دست داد. ستاره کروات ۴۲ بازی برای بارسا در همه رقابت ها انجام داد که در ۲۲ بازی تنها به عنوان بازیکن ثابت وارد میدان شد و در نهایت با قرار گرفتن در فهرست مازاد رونالد کومان، چاره ای جز جدایی نداشت.

راکیتیچ که بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ با پیراهن سویا ۷ بار برابر بارسا قرار گرفته، هرگز نتوانسته برابر بلاشگاه کاتالان پیروز شود. دو تساوی و ۵ شکست حاصل کار او بوده و باید دید امشب بالاخره رنگ پیروزی برابر بارسا را خواهد دید یا خیر.

بیشتر بخوانید:

فقط یک راه جلوی بارسلونا داریم

خرید جدید بارسلونا در فهرست بازی با سویا

 

 

تگ ها


سویا ایوان راکیتیچ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال