یک دقیقه طوفانی؛ میلیتائو مانع صدرنشینی رئال (عکس)

روند نبرد فینال گونه رئال و سویا با تغییر نظر جنجالی داور در دقیقه ۷۴ تغییر کرد. او در سه دقیقه پنالتی را از رئال پس گرفت، به سویا داد تا راکیتیچ دومین گل را به رئال بزند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و سویا از ساعت ۲۳.۳۰ در ورزشگاه دی استفانو به مصاف هم رفتند؛ در دیداری بسیار کلیدی که می توانست در سرنوشت قهرمان لالیگا تاثیرگذار باشد. روز گذشته بارسا و اتلتیکو با تساوی بدون گل به کار خود خاتمه دادند تا رئال در صورت پیروزی در بازی امشب به صدر جدول برود.

در بازی امشب ابتدا سویا بود که با گل دقیقه ۱۲ فرناندو رئال را غافلگیر کرد. او با خونسردی درون محوطه جریمه با ضربه ای زمینی توانست دروازه رئال را باز کند. نیمه اول با همین نتیجه پایان یافت.

رئال برای زدن گل تساوی تا دقیقه ۶۷ انتظار کشید. تنها دقایقی اندک از حضور مارکو آسنسیو به زمین گذشته بود که او موفق شد گل مساوی را وارد دروازه سویا کند اما اوج بازی دقیقه ۷۵ بود. در یک دقیقه جریان و روند بازی به یکباره عوض شد.

روی یک ارسال ادر میلیتائو در جدال برای دفع توپ با دست به توپ ضربه زد. دست راست او بیش از اندازه باز بود و توپ با برخورد به آن از محوطه جریمه دور شد و روی همین توپ کریم بنزما تک و تنها روانه دروازه سویا شد.

او با یاسین بوبنو گلر سویا تک به تک شد، او را دریبل زد و سپس سرنگون شد تا داور بازی مونوئرا مونته رو اعلام پنالتی کند اما بازیکنان سویا روی صحنه قبلی اعتقاد به پنالتی داشتند.

روی این صحنه کارشناس داوری مارکا معتقد است پنالتی رخ نداده چون ادر میلیتائو پشت به توپ قرار داشت

وی ای آر با دخالت در این صحنه از داور خواست تا برای بازبینی به کنار زمین برود. پس از دقایقی در نهایت نظر داور عوض شد و برای سویا اعلام پنالتی کرد. به این ترتیب پنالتی رئال پس گرفته و به سویا داده شد.

ایوان راکیتیچ پشت توپ قرار گرفت و بر خلاف جهت تیبو کورتوا موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

در ۳ دقیقه و با تغییر تصمیم داور صدرنشین لالیگا عوض شد. رئال می توانست توسط کریم بنزما پنالتی خود را گل کرده و احتمالا برنده شود ولی در نهایت ۱-۲ بازی را عقب افتاد. در ادامه ادن هازارد گل مساوی را زد تا اتلتیکو همچنان صدر را حفظ کند.

واکنش دنی کاراخال به اعلام پنالتی سویا: شرم آور

پس از اتمام بازی این تصویر در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. صحنه برخورد توپ به دست مدافع اتلتیکو در دربی که هرناندز هرناندز داور بازی حتی پس از بازبینی صحنه اعتقاد به پنالتی نداشت اما روی صحنه ای مشابه امشب علیه رئال پنالتی اعلام شد

تگ ها


ادر میلیتائو سویا رئال مادرید