یک دمبله جدید جانشین احتمالی سوارز در بارسا

بارسلونا ممکن است موسی دمبله مهاجم لیون فرانسه را به عنوان جانشین لوئیس سوارز به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس سوارز پس از شکست سنگین بارسلونا از بایرن در لیگ قهرمانان در فهرست فروش باشگاه کاتالان قرار گرفته است. سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا فصل بعد دیگر جایی در برنامه های سرمربی جدید باشگاه ندارد و باید به دنبال تیمی دیگر برای خود باشد.

رونالد کومان که اخیرا جانشین کیکه ستین در بارسلونا شده، در تماسی تلفنی که یک دقیقه و پنجاه ثانیه بیشتر طول نکشیده، به سوارز خبر قرار داشتنش در لیست فروش را داده است و این بازیکن علی رغم میل باطنی باید مقصدی دیگر را برای خود انتخاب کند.
 

طبق ادعای "اسکای اسپورتس"، بارسلونا برای جانشینی سوارز روی موسی دمبله مهاجم لیون نظر مثبت دارد. بازیکن سابق سلتیک از سوی هنریک لارسون دستیار سوئدی رونالد کومان به سران باشگاه توصیه شده است و لارسون که خود زمانی مهاجم بارسلونا بود، معتقد است دمبله می تواند جانشینی خوب برای سوارز باشد.

دمبله فصل گذشته ۱۷ بازی در لیگ فرانسه انجام داد و توانست ۱۶ گل نیز به ثمر برساند و قیمت او ۴۰ میلیون یورو تخمین زده می شود. لیون فصل پیش رو و بعد از ۲۴ سال در هیچ رقابت اروپایی حضور ندارد و چاره ای جز فروش چند بازیکن ارزشمند خود ندارد که یکی همین موسی دمبله خواهد بود.

تگ ها


لیون لوئیس سوارز بارسلونا