یک رئالی دیگر در راه پیوستن به اتلتیکو مادرید

پابلو سارابیا بازیکن پی اس جی که محصول آکادمی رئال است از اتلتیکو پیشنهاد دریافت کرده است....

به گزبارش "ورزش سه"، پابلو سارابیا هافبک تهاجمی باشگاه پی اس جی یکی از بازیکنانی است که مورد توجه اتلتیکو مادرید قرار دارد. این بازیکن ملی پوش که از سال ۲۰۱۹ برای پاریسی ها بازی می کند، شاید به فوتبال اسپانیا برگردد.

نکته قابل توجه در مورد سارابیا اینکه او محصول آکادمی رئال مادرید است و از سال ۲۰۰۴ وارد باشگاه رئال شد و از ۲۰۰۹ برای تیم دوم باشگاه به میدان رفت. او سابقه یک بازی برای تیم اول رئال را دارد ولی سال ۲۰۱۱ راهی ختافه شد. سارابیا بین ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ نیز در سویا بازی می کرد و در همان تیم بود که خود را به یک ستاره مطرح کرد.

سارابیا که چندی پیش شایعات معاوضه اش با خواکین کوریا مهاجم لاتزیو به گوش می رسید، اکنون در فهرست خرید اتلتیکو قرار گرفته است.

پی اس جی پس از جذب جینی واینالدوم، اشرف حکیمی، سرخیو راموس و جیجو دوناروما به فکر خلوت کردن فهرست خود و فروش چند بازیکن برای فرار از نقض فیرپلی مالی است و سارابیا هم یکی از گزینه های فروش محسوب می شود.

او پس از آمدن مائوریسیو پوچتینو به تدریج از ترکیب پی اس جی خارج شد و خودش نیز به جدایی مشتاق است. طبق ادعای لوپاریزین، پس از منتفی شدن لاتزیو، حالا اینترمیلان بزرگترین رقیب اتلتیکو برای جذب سارابیا محسوب می شود.

در سال های اخیر بازیکنانی چون آلوارو موراتا و مارکوس یورنته با سابقه پوشیدن پیراهن رئال راهی اتلتیکو شده اند. انتقال یورنته به شکل مستقیم بود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ پاری سن ژرمن پابلو سارابیا اینتر میلان اتلتیکو مادرید فوتبال جهان رئال مادرید لاتزیو فوتبال