یک ساعت تا از دست رفتن رکورد انحصاری پرسپولیس!

تیم پرسپولیس با پیروزی الدحیل مقابل الاهلی و برتری احتمالی استقلال برابر الشرطه، رکورد انحصاری ۱۰۰ درصد پیروزی را از دست خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، الاهلی که در یک ساعت ابتدایی مسابقه مقاومت ویژه‌ای مقابل الدحیل داشت، سرانجام تسلیم شد و بیستمین شوت سرخپوشان الدحیل به دروازه الاهلی راه یافت. با این نتیجه، الدحیل نیز مثل پرسپولیس شش امتیازی خواهد شد و به صورت موقت در صدر جدول قرار خواهد گرفت.

این در حالی است که روز گذشته سرخپوشان پایتخت با کسب برتری مقابل الریان، اولین تیم لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ با دو پیروزی لقب گرفت. آن‌ها امیدوار بودند که استقلال و الدحیل نیز امروز نتوانند به پیروزی برسند اما حالا الدحیل قطر پیش افتاده و استقلال هم باتوجه به قدرت حریفش، بعید است که نتواند ۶ امتیازی شود.

باتوجه به این‌که تنها یک تیم به صورت قطعی از مرحله گروهی صعود می‌کند، تیم صدرنشین به صورت استاندارد باید چهار پیروزی را کسب کند و حالا نماینده سرخپوشان ایران و قطر در موقعیت صعود قرار دارند و باید دید آبی پوشان پایتخت در برابر حریف عراقی چه خواهند کرد. باتوجه به این که پرسپولیس در دو بازی بعدی برابر ضعیف ترین تیم گروه قرار خواهد گرفت، این تیم فرصت ۱۲ امتیازی شدن را پیش از بقیه تیم ها خواهد داشت.

تگ ها


پرسپولیس تهران