یک سوال بی پاسخ؛ چه کسی در استقلال تیم می بندد؟!

35 روز تا آغاز فصل جدید فوتبال ایران و 5 روز تا شروع تمرینات پیش فصل استقلال باقیمانده است و روز گذشته علی خطیر، در جمع هواداران معترض این تیم اعلام کرد که با 4، 5 بازیکن مذاکرات خوبی انجام شده و آن ها به زودی استقلالی می شوند....

به گزارش خبرنگار مدال، اما سوال اینجاست که در حال حاضر چه کسی برای استقلال تیم می بندد؟!
می گویند دشتی با استقلال تمام کرده است. مذاکراتی با رضاوند و اسدی انجام شده، ارسلان مطهری و بلبلی هم استقلالی می شوند! بر فرض که همه این 5 بازیکن به استقلال بیایند، همه اینها بازیکنان خوبی هستند و عملکرد مثبتی در لیگ گذشته در تیم هایش شان داشته اند اما با کدام طراحی تمرین و کدام استراتژی برای استقلال مفید تشخیص داده شده اند؟! با اصول مربیان غرب اروپا یا شرق اروپا؟ در تاکتیک دفاعی یا تهاجمی؟! بر اساس قدرت بدنی یا سرعت فردی؟ و هزار و یک اما و اگر دیگر که در پشت این ماجرا قرار دارد...
می گویند خطیر مسئول نقل و انتقالات و مذاکره با بازیکنان است اما این بازیکنان با کدام تفکر فنی و توسط چه کسی به خطیر معرفی می شوند؟! مگر علی خطیر علم فنی و مربیگری دارد که خودش راسا وارد گود شود. مگر در باشگاه که امثال رایکوف و ناصر و منصور را به خود دیده است خطیرها باید که دستورالعمل فنی صادر کنند؟!
قطعا معاون ورزشی باشگاهی همچون استقلال دربعد فنی و انتخاب بازیکن دخالت نمی کند اما پس چه کسی این بازیکنان را به باشگاه استقلال پیشنهاد داده است. فرهاد مجیدی؟! او که اعلام کرد بازیکنانی که درباره شان صحبت می شود در لیست من نبوده اند! ضمن این که مجیدی امروز رسما به عنوان سرمربی امیدها معرفی شد تا پرونده اش برای حضور بر روی نیمکت استقلال فعلا بسته شود.
شاید هم کمیته فنی؟! که اعضای این کمیته هم فعلا نه در جلسه ای شرکت می کنند و نه دخالتی دارند ضمن این که بعد از انتخاب استراماچونی به عنوان گزینه نهایی اکثریت آن ها(به جز مظلومی) با دلخوری عطای کمیته فنی را به لقایش بخشیدند.
پس به راستی چه کسی در حال حاضر در استقلال تیم می بندد؟!

بیشتر بخوانید:

امکانات اولیه کمترین خواسته مربی خارجی
از استراماچونی چه خبر؟!/مربی ایتالیایی امروز معرفی می‌شود؟

تگ ها


باشگاه استقلال تمرینات استقلال علی خطیر استراماچونی معاون استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال