یک شادی خاص در روز عزای لسترسیتی (عکس)

وینگر چپ‌پای تیم فوتبال تاتنهام انگلیس توانست شبی رویایی را در کینگ‌پاور بگذراند و مانع از صعود تیم میزبان به لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده شد....

به گزارش "ورزش سه" جدال با تاتنهام بحران‌زده باعث شده بود تا خیلی از هواداران لسترسیتی امیدوار به شکست این تیم و رقم خوردن معادلات مثبت در بازی‌های همزمان شوند تا شاگردان راجرز به لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده صعود کند؛ اتفاقی که تا حوالی دقیقه ۷۷ این‌چنین بود و لسترسیتی با شکست تاتنهام توانسته بود بالاتر از چلسی جواز صعود به لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده را به دست آورد.

اما تعویض هوشمندانه رایان میسون و ورود گرت بیل به ترکیب تاتنهام در دقیقه ۶۸ خیلی زود ثمر داد و گل به خودی اشمایکل سنگربان لسترسیتی باعث به تساوی کشیده شدن بازی شد؛ در ادامه ۹ دقیقه‌ای رویایی از ستاره ولزی تاتنهام همه آمال و آرزوهای تیم راجرز را بر باد داد و سبب شد تا چلسی در کنار لیورپول بتوانند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده صعود کنند و این سهمیه را به دست آورند.

گرت بیل در دقیقه ۸۷ و روی پاس هری کین توانست کامبک شاگردان میسون را تکمیل کند و پاسخی به کامبک لستر بدهد و لستری‌ها در خانه در آستانه شکستی تلخ و صعود به لیگ اروپا بودند؛ ستاره ولزی برای محکم کردن پیروزی تیمش در دقیقه ۹۰+۶ دبل گلزنی کرد و نسخه لسترسیتی را پیچید تا تاتنهام با پیروزی مقابل لستر در ورزشگاه خانگی این تیم و در کینگ‌پاور، مانع از صعود شاگردان راجرز به UCL فصل آینده شود.

بیل اصرار داشت بعد از گلزنی چنین دهان خود را باز کند.او پروند لستر را در یو سی ال بست.

گلزنی امشب بیل در شرایطی اتفاق افتاد که او توانست امشب با دبل خود، تعداد گل‌هایش در این فصل لیگ جزیره را دو رقمی کند و به یازده برساند؛ جالب آن‌که بخش مهم یازده گل زده گرت بیل ماحصل یک هت‌تریک و سه دبل این ستاره ولزی تاتنهام بوده است. او هم‌چنین در این فصل توانست دو پاس گل هم به ثبت برساند در دوری از مادرید، روزهای موفقی را در تاتنهام بگذراند.

او حالا باید به مادرید بازگردد و دوران قرارداد قرضی‌اش با تاتنهام به پایان رسیده است و باید تصمیم بیل و متقابل آن تصمیم باشگاه رئال مادرید در قبال این ستاره ولزی چه خواهد بود و آینده وی چگونه و در کدام تیم رقم خواهد خورد؛ او درباره این‌که آینده‌اش چه خواهد بود، امشب به خبرنگاران گفت که تصمیمش را بعد از مسابقات یورو خواهد گرفت و در حال حاضر علاقه‌ای به صحبت در این‌باره ندارد.

تگ ها


گرت بیل فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال