یک طلا و یک نقره حاصل کار دوومیدانی کاران ایران در روز نخست

یازدهمین دوره مسابقات جهانی جایزه بزرگ دوومیدانی معلولین به میزبانی امارات از امروز آغاز شد که نمایندگان کشورمان در آن موفق به کسب دو مدال شدند...

یازدهمین دوره مسابقات جهانی جایزه بزرگ دوومیدانی معلولین به میزبانی امارات از امروز آغاز شد که نمایندگان کشورمان در آن موفق به کسب دو مدال شدند

دوومیدانی کاران ایران مسابقات جهانی جایزه بزرگ امارات را با گردن‌آویز طلا آغاز کردند.

به گزارش مدال، در نخستین روز از یازدهمین دوره مسابقات جهانی جایزه بزرگ دوومیدانی معلولین در امارات، مهران نکویی‌مجد در ماده پرتاب وزنه، کلاس F34 با ثبت رکورد ١١/٠٨ متر به نشان طلا دست یافت. نمایندگان عراق و جمهورى چک نیز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

همچنین فائزه دیبایی دیگر نماینده کشورمان، در ماده پرتاب دیسک، کلاس F56 با رکورد ۲۳/۴۴ متر نایب‌قهرمان شد. در این ماده ورزشکاران الجزائری اول و سوم شدند.

ریحانه اشعربین در پرتاب وزنه، کلاس F34 در جایگاه پنجم ایستاد و محسن مجیدى در پرتاب نیزه، کلاس F38 به مقام ششم رسید.

تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین کشورمان متشکل از ۸ آقا و ۲ خانم در این رقابت‌ها حضور دارد.

حامد امیری، علیرضا مختاری، محسن حسینی پناه، محسن مجیدی، مهران نکویی، امین طبرسا، سعید حسین پور، محمد نعیمی نیا، فائزه دیبایی، ریحانه اشعربین ۱۰ ملی پوش کشورمان در این رقابت‌ها هستند.

لیلا کارکن به عنوان مربی بانوان، بهمن رضایی به عنوان مربی مردان و امید میرزا حسینی به عنوان سرپرست تیم ملی را در این مسابقات همراهی می‌کنند.

گفتنی است این رقابت‌ها با حضور ۳۶ کشور تا روز چهارشنبه ۸ اسفندماه در شهر دبی ادامه دارد.