یک فصل کامل نیمکت نشینی در انتظار هافبک بارسلونا

به نظر میرسد که باید میرالم پیانیچ را در بارسلونا ماندگار دانست....

به گزارش "ورزش سه"، میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان گذشته از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. با این حال هافبک بوسنیایی نتوانست در فصلی که گذشت روزهای خوبی را در بلوگرانا سپری کند. 

پیانیچ در طول فصل کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان اعتقاد چندانی به سبک بازی این بازیکن ندارد و تمایلی به استفاده از او نشان نمی دهد؛ موضوعی که باعث شد این بازیکن در تابستان امسال ساز جدایی کوک کند و از سمت دیگر باشگاه بارسلونا نیز به فروش او علاقه نشان دهد.

اما در یکی دو هفته اخیر گزارش ها حاکی از آن بود که میرالم پیانیچ در آستانه بازگشت به یوونتوس قرار دارد اما توافق بین دو طرف حاصل نشد و در حال حاضر نهایی شدن این انتقال بسیار دور از ذهن به نظر می رسد. از طرفی تنها چند ساعت به بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باقی مانده و باید اذعان داشت که در صورت ماندگار شدن پیانیچ در بارسا، این بازیکن احتمالاً یک فصل نیمکت نشینی کامل را تجربه خواهد کرد چرا که بعید است رونالد کومان علاقه‌ای به استفاده از این بازیکن در ترکیب اصلی خود نشان دهد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ میرالم پیانیچ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال