یک لحظه من و لوکاکو را با هم در زمین تصور کنید

آدریانو ستاره سابق اینتر تمجید ویژه ای از روملو لوکاکو انجام داده است....

به گزارش "ورزش سه"، آدریانو در سال ۲۰۰۱ از فلامینگو به اینتر پیوست و در مدت زمان حضور خود در این تیم ۱۱۷ بازی رسمی برای نراتزوری انجام داد. آدریانو به فیزیک و پای چپ قدرتمندش معروف بود و ستاره سابق اینتر می گوید که روملو لوکاکو او را به یاد خودش می اندازد.

آدریانو در مصاحبه ای با گاتزتا دلو اسپورت گفت: "روملو از همه نظر شباهت بسیار زیادی به من دارد؛ نه تنها به خاطر قدرت بدنی و پای چپ قوی بلکه ما به لحاظ فروتنی و مسائل خانوادگی نیز شباهت زیادی به هم داریم. لوکاکو یک بازیکن منحصر به‌ فرد و فنی است که کسی نمی تواند او را متوقف کند. یک لحظه تصور کنید من و او با هم در زمین هستیم. این عالی است. او درون زمین فوق العاده و خارج از آن انسانی باور نکردنی است."

آدریانو در ادامه به تمجید از سرمربی اینتر یعنی آنتونیو کونته پرداخت و گفت: " من اصلاً به قهرمانی اینتر در سری آ تردید نداشتم. کونته مربی بسیار بزرگی است و همچنین روش متفاوتی دارد. به خاطر هواداران اینتر بسیار هیجان زده و خوشحال هستم و من نیز به همراه خانواده ام این موفقیت را جشن گرفتیم. همچنین این قهرمانی را به خاویر زانتی هم تبریک گفتم. او یک انسان فوق العاده حرفه ای است."

تگ ها


آدریانو روملو لوکاکو اینتر میلان تیم ملی برزیل آنتونیو کونته برزیل