یک ماه سرنوشت‌ساز پیش روی رئال مادرید و راموس

سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، که هنوز با باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است، یک ماه حساس و سرنوشت ساز پیش رو دارد که تکلیف آینده او را روشن خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد سرخیو راموس و رئال مادرید ظرف یک ماه آینده به پایان خواهد رسید، اما کاپیتان سپیدپوشان پایتخت اسپانیا هنوز با باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است.

راموس که در سال ۲۰۰۵ از سویا به رئال مادرید پیوست، در این سال ها تبدیل به یکی از بهترین مدافعان جهان شده و یکی از ارکان موفقیت های رئال مادرید در دهه گذشته بوده است.

به نظر می رسد فعلاً هیچ یک از دو طرف تسلیم خواسته های طرف دیگر نشده اند اما احتمال دارد که در ماه ژوئن بتوانند بالاخره به توافق رسیده و قراردادی را که اینهمه هواداران را منتظر گذاشته امضا کنند.

دو طرف بر سر مسائل مختلف از جمله حقوق سالیانه و مهم تر از آن مدت زمان قرارداد به توافق نرسیده‌اند و در واقع راموس به جدایی نزدیک تر است.

در روزهای گذشته و یک روز پس از استعفای زیدان، سرخیو راموس نیز در کمپ والدبباس حاضر شد تا طبق ادعای منابع اسپانیایی با مسئولان این باشگاه دیدار کرده و در رابطه با آینده خود مذاکره کند. با وجودی که ادعا می شد شایعات پس از این دیدار  سرنوشت آینده سرخیو راموس نیز به شکل رسمی مشخص می شود اما اکنون و پس از گذشت سه روز از این دیدار، هنوز خبر جدیدی در این رابطه منتشر نشده است.

راموس طی ۱۶ سال حضور خود در رئال مادرید ۲۲ عنوان قهرمانی کسب کرده است و در بسیاری از آنها مانند سه قهرمانی متوالی در چمپیونزلیگ سرنوشت ساز بوده است.

راموس که از مصدومیت های مختلفی در سال ۲۰۲۱ رنج برده، توسط لوییس انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، نیز برای شرکت در مسابقات یورو ۲۰۲۰ که قرار است در کمتر از دو هفته دیگر برگزار شود،  به تیم ملی فراخوانده نشده است.

راموس ۳۵ ساله اکنون یک ماه دیگر فرصت دارد تا بفهمد آیا در رئال مادرید برای فصل بعد هم به کار خود ادامه خواهد داد یا تابستان امسال باید مقصد جدیدی را برای خود پیدا کند.

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال