یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز برای ایران در روز نخست ؛ نخستین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی - آسیا

در پایان نخستین روز از اولین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در آسیا تکواندوکاران کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز شدند ......

در پایان نخستین روز از اولین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در آسیا تکواندوکاران کشورمان موفق به کسب یک مدال طلا، یک نقره و سه برنز شدند.

به گزارش  مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، نخستین دوره مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" آسیا (G2) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از صبح امروز (شنبه) در سالن "یونیورسال" تاشکند با رقابت های اوزان 80-، 87- و 87+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان 46-، 49-، 53-، 57-، 67-، 73- و 73+ کیلوگرم گروه زنان آغاز و فردا (یکشنبه) به پایان می رسد.

در پایان نخستین روز از این رقابت ها احمد محمدی در وزن 87- کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم مدال برنز گروه مردان را کسب کردند.

در گروه زنان نیز کیانا اخوان در وزن 46- کیلوگرم بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و فاطمه مداحی در وزن 46- کیلوگرم و سودابه پورصادقی در وزن 49- کیلوگرم صاحب گردن آویز برنز شدند.

در بخش مردان امیرحسین ساسان، عرفان ناظمی و پوریا عرفانیان در وزن 80- کیلوگرم از کسب مدال بازماندند. همچنین سعیده وکیلی در وزن 46- کیلوگرم، فاطمه اموری در وزن 53- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم، فاطمه روحانی در وزن 67- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن 73+ کیلوگرم نیز با شکست برابر حریفان خود از گردونه رقابت ها خارج شدند.

فردا (یکشنبه) و در دومین روز این دوره از مسابقات مهدی اسحاقی و ابراهیم صفری در وزن 54- کیلوگرم، محمدصادق دهقانی و حمیدرضا هادیان در وزن 58- کیلوگرم، آریان محمدی، مهدی یوسفی و سروش احمدی در وزن 63- کیلوگرم، سالار وحیدی و علیراض علیاری در وزن 68- کیلوگرم،مهدی جلالی و سیداحمد خسروفر در وزن 74- کیلوگرم در گروه مردان و زهرا شجاعی و حنانه همتی در وزن 62- کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان بر روی شیاپ چانگ می روند.
 مسابقات "جام ریاست فدراسیون جهانی" در منطقه آسیا G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد.

تگ ها


اخبار روز تکواندو