یک مشتری ایتالیایی برای بازیکن همیشه مصدوم بارسا

ساموئل اومتیتی که از اورتون و وستهام پیشنهاد دارد، حالا لاتزیو را هم خواهان خود می بیند....

به گزارش "ورزش سه"، دوران حضور ساموئل اومتیتی در بارسلونا را باید تمام شده دانست. باشگاه کاتالان که با مشکلات اقتصادی زیادی روبرو است، اومتیتی را در فهرست فروش قرار خواهد داد و البته انتقال قرضی با بند خرید دائمی را نیز قبول خواهد کرد.

مصدومیت های متعدد زانوی اومتیتی قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ شروع شد. او هرگز حاضر نشد تن به جراحی بدهد و برای فرانسه در روسیه به میدان هم رفت تا همین باعث شود مشکلات زنجیره ای او شروع شوند.

پس از جام جهانی ۲۰۱۸ او ۲۱۰ روز را به دور از میادین بوده و فصل جاری نیز بیش از سه ماه نتوانست بارسلونا را همراهی کند تا سرانجام کاسه صبر سران بارسا لبریز شده و تصمیم به قطع همکاری با او بگیرند.

اومتیتی خود تمایلی برای جدایی ندارد ولی در سالی که به خاطر شیوع کرونا بارسا مشکلات مالی بسیاری پیدا کرده، اومتیتی در صدر فهرست فروش باشگاه کاتالان قرار دارد.

رقم فروش او ۳۰ میلیون یورو خواهد بود و در حالی که اعلام شده بود اورتون و وستهام به صورت جدی خواهان او هستند،  حالا لاتزیو نیز برای جذب او ابراز علاقه کرده است. باشگاه ایتالیایی که فصل بعد در لیگ قهرمانان حاضر خواهد بود، ابتدا قصد داشت ماراش کومبولا مدافع ورونا را جذب کند ولی او راهی اینتر خواهد شد و در نهایت روی ساموئل اومتیتی به جمع بندی نهایی رسیده اند.

مدافع فرانسوی می تواند زوج لوئیز فلیپه مدافع برزیلی-ایتالیایی لاتزیو برای فصل بعد باشد. حال باید دید لاتزیو در نهایت حاضر به پرداخت ۳۰ میلیون یورو درخواستی بارسا خواهد شد یا خیر.

لازم به ذکر است که ساموئل اومتیتی تابستان ۲۰۱۶ با ۲۵ میلیون یورو از لیون جذب شده بود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ ساموئل اومتیتی لاتزیو بارسلونا