یک مشتری ایتالیایی دیگر برای سردارآزمون

سردار آزمون حالا یک مشتری ایتالیایی دیگر هم دارد؛مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ که یکی از اهداف اصلی ناپولی است حالا مورد توجه ایگلی تاره قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لاتزیو سردار آزمون را مدنظر قرار داده است. areanapoli امروز با انتشار گزارشی با این مضمون نوشت:" باشگاه بیانکو سلسته مهاجم ایرانی زنیت را که مورد توجه ناپولی قرار دارد را هدف قرار داده است. گفته می شود ایگلی تاره در حالی که احتمال جدای کایسدو وجود دارد می خواهد آزمون را جایگزین او کند.


کایسدو مهاجم اکوادوری لاتزیو که در این تیم عملکرد خوبی داشته به احتمال زیاد راهی فوتبال باشگاهی در آسیا شود: او در حال حاضر ۲.۲ میلیون یورو به طور خالص دستمزد می گیرد اما اگر باشگاهی پیدا شود که این مبلغ را به ۴ تا ۵ میلیون برساند می تواند این مهاجم اکوادوری را جذب کند.


در صورتی که کایسدو لاتزیو را ترک کند آن وقت سیمونه اینزاگی به دنبال جذب یک مهاجم هدف خواهد بود. با اینحال اگر گزینه آزمون منتفی شود ایگلی تاره برای این پست شاید به سراغ الیویه ژیرو مهاجم فرانسوی چلسی برود.


در مورد ناپولی، اما مهاجم ایرانی زنیت سن پترزبورگ کماکان در سرلیست نقل و انتقالاتی کریستین جیونتولی مدیرورزشی این باشگاه قرار دارد اما او هنوز به طور جدی با زنیت وارد مذاکره نشده است چرا که هنوز تکلیف قطعی جدایی و مقصد بعدی میلیک مشخص نشده و تمدید قرارداد این بازیکن می تواند بهترین اتفاق برای ناپولی باشد.ضمن اینکه او هنوز هم نگاهی به لوکا یوویچ مهاجم صرب رئال مادرید دارد.

بیشتر بخوانید:

بازیکن رئال مانع پیوستن سردار به ناپل می شود؟

فقط یوونتوس و اینتر قادر به خرید سردار هستند

 

 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال ایران سردار آزمون لاتزیو فوتبال