یک مقصد غیرمنتظره در انتظار جنارو گتوزو

سرمربی سابق میلان و ناپولی ممکن است به زودی هدایت اسپارتاک مسکو را برعهده بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، در طول فصل گذشته بارها از احتمال برکناری جنارو گتوزو از هدایت ناپولی صحبت شد. در پایان فصل و بعد از ناکامی ناپولی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، نهایتاً این اتفاق رخ داد و گتوزو بعد از پشت سر گذاشتن روزهای پر فراز و نشیب در ناپل، از این باشگاه جدا شد.

بعد از جدایی گتوزو از ناپولی شایعات زیادی در رابطه با آینده این سرمربی ایتالیایی مطرح شد و حتی در مقطعی گفته شد که او یکی از گزینه های هدایت یوونتوس نیز محسوب می‌شود اما جنارو گتوزو به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا انتخاب شد.

بعد از تنها چند هفته جنارو گتوزو به شکل غیر منتظره ای از این باشگاه ایتالیایی جدا شد. گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن بود که این سرمربی  با مدیران فیورنتینا به اختلاف خورده و به همین دلیل گتوزو تصمیم گرفته که خیلی زود با این باشگاه قطع همکاری کند.

گتوزو اکنون به گزینه اول هدایت تیم فوتبال اسپارتاک مسکو تبدیل شده است و ممکن است راه هموطنش ماسیمو کاررا را برای مربیگری در پایتخت روسیه در پیش بگیرد.

طبق اعلام سایت ایتااسپورت‌پرس، در پی شروع ضعیف تیم اسپارتاک مسکو در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر روسیه، مسئولان این باشگاه درصدد برکناری سرمربی تیم روی ویتوریا هستند. تیم او در حال حاضر در رده نهم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد و از ۱۴ بازی‌اش ۹ امتیاز گرفته است.

 ژرژ مندز مدیربرنامه‌های گتوزو با مسئولان باشگاه اسپتارتاک مسکو وارد مذاکره شده است تا قراردادی سه سال با دو برابر حقوقی که او از ناپولی می‌گرفت را منعقد کند.

اسپارتاک مسکو در گذشته نیز با مربیان ایتالیایی کار کرده است. این تیم با هدایت ماسیمو کاررا در فاصله سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ قهرمان لیگ برتر روسیه و سوپرجام این کشور شود.

تگ ها


ناپولی اسپارتاک مسکو گنارو گتوزو فیورنتینا