یک مقصد غیرمنتظره در انتظار فرانک ریبری

گفته می شد فرانگ ریبری برای ورونا بازی خواهد کرد ولی اکنون اوبه سالرنیتانا نزدیک تر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، فرانک ریبری در سال ۲۰۰۷ از مارسی به بایرن مونیخ پیوست و در یکی از موفق ترین دوره های تاریخ باشگاه نقش کلیدی را ایفا کرد. در عین حال او خود را در جمع بهترین وینگرهای در فوتبال اروپا به اثبات رساند. 

بعد از حدود ۱۲ سال حضور در بایرن مونیخ فرانک ریبری این تیم را در سال ۲۰۱۹ ترک کرد و به فیورنتینا پیوست؛ با این حال اخیرا مشخص شد که کار ستاره فرانسوی در این باشگاه به اتمام رسیده و او در فصل ۲۲-۲۰۲۱ در فیورنتینا توپ نخواهد زد.

فرانک ریبری که به مدت دو فصل در فیورنتینا توپ زد و در پایان ماه ژوئن با منقضی شدن قراردادش از جمع بنفش‌پوشان فلورانس جدا شد، حالا در آستانه پیوستن به یکی از تیم‌های تازه صعود کرده به سری A ایتالیاست.

 بر اساس گزارش سایت "کالچو مرکاتو"، باشگاه سالرنیتانا در آستانه توافق با فرانک ریبری ۳۸ ساله است. طبق این گزارش؛ این مهاجم فرانسوی از این باشگاه ایتالیایی پیشنهادی یک ساله با دستمزد ۱.۵ میلیون یورو بعلاوه پاداش‌های در نظر گرفته شده، دریافت کرده است.

هلاس ورونا هم نسبت به جذب بازیکن پیشین بایرن مونیخ علاقه‌مند است اما این بال فرانسوی به نظر می‌رسد تمایل دارد به تیم تحت‌هدایت فابریتزیو کاستوری ملحق شود. سالرنیتانا فصل جدید سری A را با دو شکست متوالی مقابل تیم‌های بولونیا و رم آغاز کرده است. آنها پس از تعطیلات بابت بازی‌های ملی، باید به مصاف تورینو بروند.

ریبری که تابستان ۲۰۱۹ پس از ۱۲ سال حضور در بایرن مونیخ به‌عنوان بازیکن آزاد به فیورنتینا پیوست، در این دو سال در ۵۱ بازی برای این تیم به میدان رفت، پنج گل به ثمر رساند و ۱۰ پاس‌گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

تگ ها


فرانک ریبری فیورنتینا