یک مقصد غیر منتظره در انتظار مهاجم جوان رئال

به نظر می‌رسد که نیوکاسل نیز به جمع مشتریان لوکا یوویچ مهاجم صرب رئال مادرید اضافه شده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از عملکرد فوق العاده در ترکیب تیم آینتراخت فرانکفورت بود که تیم های زیادی در سطح فوتبال اروپا علاقه خود را به جذب مهاجم جوان این تیم یعنی لوکا یوویچ نشان دادند اما در نهایت این رئال مادرید بود که گوی سبقت را از سایر حریفان ربود و این بازیکن را با قراردادی به ارزش ۶۰ میلیون یورو به خدمت گرفت.

در حالی که بسیاری انتظار داشتند که یوویچ بتواند بیگه یک رقیب سرسخت برای کریم بنزما تبدیل شود و یا حتی این بازیکن را به نیمکت بفرستد اما اوضاع برای این ستاره صربستانی به خوبی پیش نرفته و او در ۱۵ بازی لالیگا که عمدتاً به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفته و تنها موفق به ثبت دو گل شده است.

عملکرد ناامید کننده یوویچ باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی او از رئال مادرید در تابستان آینده به گوش برسد. اگرچه گفته شد که رئال هیچ برنامه‌ای برای فروش این بازیکن ندارد اما با این حال به نظر می رسد که میلان به شدت شرایط جذب مهاجم صربستانی را دنبال می کند.

حالا و در همین رابطه موندو مدعی شده که باشگاه نیوکاسل نیز که احتمالاً طی چند روز آینده مالکیت آن در اختیار ولیعهد سعودی یعنی محمد بن سلمان قرار خواهد گرفت، به دنبال جذب لوکا یوویچ است و قصد دارد این بازیکن را لیگ برتر انگلیس بیاورد.

تگ ها


لوکا یوویچ نیوکاسل رئال مادرید