یک مقصد غیر منتظره پیش روی جان لوئیجی دوناروما

بنابر ادعای گاتزتا دلو اسپرت ژوزه مورینیو قصد دارد جان‌لوئیجی دوناروما را برای حضور در رم راضی کند....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که باشگاه رم در انتخابی غیرمنتظره ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد. مرد پرتغالی که دوران ناموفقی را در تاتنهام پشت سر گذاشت حالا قصد دارد با تقویت تیمش پیش از آغاز فصل جدید، روزهای خوبی را در رم سپری کند و خاطرات تلخ چند سال گذشته را به فراموشی بسپارد.

اخیراً و بعد از کش و قوس‌های فراوان مشخص شد که جان لوئیجی دوناروما قرارداد خود را با میلان تمدید نخواهد کرد و در واقع جدایی این گلر ملی‌پوش قطعی شد. حالا و در همین ارتباط گاتزتا دلو اسپورت ادعا می‌کند که ژوزه مورینیو خواهان یک فداکاری بزرگ از سران رم برای به خدمت گیری جان‌لوئیجی دوناروما است.

گفتنی است لوئیجی دوناروما از تاریخ ۱ جولای رسماً بدون باشگاه خواهد بود اما خواسته های بعضا سرسام‌آور مدیربرنامه‌های او یعنی مینو رایولا باعث شده که کار انتقال این دروازه‌بان تنها به رم بلکه به هر باشگاه دیگری دشوار شود. با این حال خواسته مورینیو از مدیران آمریکایی رم این است که یک فداکاری بزرگ برای او انجام داده و بمب نقل و انتقالات را بترکانند.

همچنین به نظر می‌رسد که یوونتوس در حال حاضر از بیشترین شانس برای جذب دوناروما برخوردار است اما هنوز چیزی در این ارتباط قطعی نشده است و فعلا آینده این دروازه‌بان روی هواست.

تگ ها


آ اس رم نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا ژوزه مورینیو آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما سری آ فوتبال