یک مقصد غیر منتظره پیش روی هافبک ناکام بارسلونا

موندو دیپورتیوو از فیورنتینا به عنوان جدیدترین گزینه برای میرالم پیانیچ نام برد....

به گزارش "ورزش سه"، میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان گذشته از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. با این حال هافبک بوسنیایی نتوانست در فصلی که گذشت روزهای خوبی را در بلوگرانا سپری کند.

پیانیچ در طول فصل کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و در واقع به نظر می رسد که سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان اعتقاد چندانی به سبک بازی این بازیکن ندارد و تمایلی به استفاده از او نشان نمی دهد. در واقع به نظر می رسد که در صورت ماندن پیانیچ در بارسا فصل آینده نیز شاهد نیمکت نشینی او خواهیم بود که البته بعید است این اتفاق رخ داد و هافبک بوسنیایی در جمع آبی اناری ها باقی بماند.

در روزهای اخیر گزارش ها حاکی از آن بود که محتمل ترین مقصد برای هافبک بوسنیایی بازگشت به یوونتوس خواهد بود اما با جذب مانوئل لوکاتلی توسط بیانکونری این مسئله تا حدودی با ابهام روبرو شده است. در همین حال موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شده که فیورنتینا جدیدترین تیم خواهان میرالم پیانیچ محسوب می‌شود و با توجه به علاقه این بازیکن برای بازگشت به ایتالیا، می تواند گزینه خوبی برایش محسوب شود. این در حالی است که دستمزد بالای پیانیچ بزرگترین معضل در راه جدایی او از بارسا به حساب می آید.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ میرالم پیانیچ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال