یک ملت پشت تیم نکونام برای صعود

فولاد در صورت برد می‌تواند چهارمین نماینده ایران در رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا باشد، بالاتری رقابت در سطح آسیا....

به گزارش "ورزش سه"، فولاد ایران در فصل قبل با کسب رتبه سوم در لیگ برتر به عنوان چهارمین سهمیه فوتبال ایران به لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. ابتدا در خبرها آمده بود که قرار است فولاد برابر الوحده امارات بازی کند اما از سوی ای‌اف‌سی اعلام شد که فولاد آبان باید در دیدار پلی‌اف لیگ قهرمانان مقابل العین و شاگردان پدرو امانوئل به میدان برود.


تاریخ و ورزشگاه برای دیدار پلی‌اف، روز ۱۸ فروردین در ورزشگاه فولاد آره‌نا اهواز اعلام شد که البته چندین بار تغییر کرد و پس از چندین تغییر ساعت، تاریخ و ورزشگاه، در نهایت مقرر شد که شاگردان نکونام ۲۱ فروردین ماه در ورزشگاه ملز شهر ریاض به میدان بروند.


امروز فولاد نماینده ایران است و قطعا برد و صعود دل یک ملت را شاد خواهد کرد تا چهارمین سهمیه آسیایی ایران در لیگ قهرمانان آسیا ثبت شود و به دور گروهی راه پیدا کند. قرمزهای اهوازی در صورت برد در این دیدار باید گروه چهارم با تیم‌های السد قطر، الوحدات اردن و النصر عربستان همگروه شود.


نکته جالب دیگر حضور داور سریلانکایی برای قضاوت این دیدار است،  داوری که در دیدار انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ بین ایران و قطر با جواد نکونام برخورد داشت و در نهایت این برخورد باعث درگیری شدید و محرومیت سرمربی کنونی فولاد شد.

تگ ها


امارات فولاد خوزستان فوتبال ایران العین فوتبال