یک میلیون یوروی برانکو، کجا رفت؟/پاسخ به معمای پرسپولیسی‌ها

سوال روز پرسپولیسی‌ها این است که؛ دقیقا آن یک‌میلیون یورویی که قرار بود به برانکو داده شود ولی در پی درخواست فسخ قرارداد از سوی برانکو به وی پرداخت نشد کجاست؟...

اگر دقت کرده باشید در خبرها آمده که باشگاه به رسن گفته در حال حاضر نقدینگی لازم را نداریم که مطالبات تو را پرداخت کنیم. باشگاه می خواهد طلب رسن را در دو قسط پرداخت کند و بدین ترتیب تمدید با او را رسمی  کند و این یعنی که آن یک میلیون یورو هزینه شده و موجود نیست.

در مقطعی که قرار بود طلب یک میلیون یورویی برانکو (800هزار یورو مطالبات و آپشن‌های قرارداد فصل قبل و 200هزار یورو بابت پیش قرارداد فصل آتی) و طلب حدود سیصد هزار یورویی دستیاران وی به گفته عرب و نبی نقدا به وکیل وی در تهران یا ابوظبی پرداخت شود. قرار بود ده درصدد از مطالبات سرخ ها که حدود 70تا 75درصد از قراردادهای فصل قبل را دریافت کرده بودند پرداخت شود اما وقتی تسویه با برانکو بدلیل درخواست وی مبنی بر فسخ توافقی منتفی شد باشگاه برای اینکه تمرینات آغاز شود و سرخ ها اعتراضی نداشته باشند به جای ده درصد 25درصد باقیمانده قرارداد سرخ ها را پرداخت کرد.

همچنین اگر بخاطر داشته باشید تک تک بازیکنان پرسپولیس در شرایطی که قرارداد داشتند (فقط مصلح آزاد بود و بودیمیر هم شکایت و فسخ کرد)، به باشگاه رفتند و جلساتی با عرب و نبی  داشتند. دلیل حضور  آنها  در باشگاه و جلسه با مدیریت محاسبه آپشن‌های قراردادشان بود. اغلب سرخ‌ها چک آپشن‌های قرارداد خود  که شامل دریافت مبالغی در صورت فیکس بودن در درصدی از بازی‌ها، صعود آسیایی، کسب سهمیه یا تعدادی گل یا پاس گل و برخی آپشن‌های دیگر بود را دریافت کردند تا جایی که یک بازیکن می‌دانیم چکی 375 میلیون تومانی دریافت کرد و باشگاه را ترک کرد.

بدین ترتیب باشگاه همه نقدینگی‌های خود را صرف تسویه با سرخ‌ها کرد تا جایی  که به برانکو دراستانبول اعلام شد یک یورو هم بابت طلب فصل قبل نمی‌دهیم چرا که فسخ قراردادت قانونی نبوده. آیا عدم پرداخت مطالبات فصل قبل دستیاران برانکو هم می‌تواند توجیهی داشته باشد؟ عدم پرداخت طلب فصل گذشته بودیمیر چطور؟ چرا راه دور می روید، باشگاه پرسپولیس طوری نقدینگی حساب خود را جارو کرده که نمی‌تواند طلب 140 هزار دلاری رسن را تسویه کند چه برسد به تسویه با برانکو ولو در صورت توافق/حسین قدوسی

بیشتر بخوانید:

برانکو و دستیارانش از پرسپولیس به فیفا شکایت کردند

 

تگ ها


بدهی برانکو برانکو ایوانکوویچ مطالبات برانکو شکایت برانکو از پرسپولیس حسین قدوسی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال