یک نام عجیب برای جانشینی آنچلوتی در اورتون

&#۱۶۰;نام استیون جرارد به عنوان نامزد مربیگری در تیم اورتون مطرح شده است....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته رسما اعلام شد کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی رئال مادرید انتخاب شده است. آنچلوتی پیشتر هم در یک دوره سرمربی سفیدپوشان مادرید بود و توانست این تیم را به لادسیما برساند.

پس از جدایی آنچلوتی و پیوستن این سرمربی به رئال مادرید حالا اورتونی‌ها باید دنبال سرمربی جدید خود بگردند و نشریه اتلتیکو از استیون جرارد اسطوره باشگاه لیورپول برای این پست نام برده است.

استیون جرارد فصل گذشته توانست رنجرز را به موفقیت چشمگیر برساند و با این تیم  بدون حتی یک شکست قهرمان اسکاتلند شود. آن هم زمانی که مدت زیادی از آخرین قهرمانی رنجرزی‌ها می‌گذشت.

نکته عجیب اینجاست استیون جرارد از اسطوره‌های باشگاه لیورپول به شمار می‌ر‌ود و لیورپولی‌ها با اورتون دشمنی دیرینه‌ای دارند و دربی مرسی‌ساید با حضور این ۲ تیم با تنش‌های فراوان برگزار می‌شود اما رسانه اتلتیک از او به عنوان یک گزینه نام برده که به نظر می‌رسد حتی اگر باشگاه اورتون هم بخواهد درخواستی رسمی برای جذب جرارد دهد خود او با این مسئله موافقت نکند.

گفتنی است از رافا بنیتس، نونو اسپریتیو سانتو، دیوید مویس، پائولو فونسکا، اریک تن‌هاگ و روبرتو مارتینز هم به عنوان دیگر گزینه مربیگری برای اورتون یاد می‌شود.

تگ ها


گلاسکو رنجرز استیون جرارد اورتون کارلو آنچلوتی