یک نشانه جدید برای انتقال ستاره اسپانیایی به بارسا

به گفته کوریره دلا سرا همسر آلوارو موراتا تایید کرده که این بازیکن راهی بارسلونا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، دوران آلوارو موراتا در یوونتوس در ژوئن ۲۰۲۲ به اتمام خواهد رسید چراکه این باشگاه ایتالیایی علاقه ای به پرداخت ۳۵ میلیون یورو به اتلتیکومادرید و دائمی کردن قرارداد این بازیکن ندارد. این در حالی است که بیانکونری در این دو سال ۲۰ میلیون یورو برای به خدمت گرفتن قرضی او هزینه کرده است.

در همین راستا نشریه گل تایید کرده که آلوارو موراتا با باشگاه بارسلونا برای انتقال ۱۸ ماهه به این تیم به توافق رسیده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن مورد علاقه ژاوی در ژانویه راهی نوکمپ خواهد شد. همچنین خود ژاوی نیز روز گذشته در کنفرانس خبری خود تایید کرد که ستاره اسپانیایی یکی از اهداف نقل و انتقالاتی بارساست.

نکته جالب دیگر این که به گفته ماسیمیلیانو نروزی، روزنامه نگار کوریره دلا سرا، موراتا آنقدر مشتاق پیوستن به بارسلونا است که همسرش آلیس کامپلو به برخی از نزدیک ترین دوستانش گفته است که به زودی به اسپانیا نقل مکان خواهد کرد.

یوونتوس قبل از اینکه به جدایی موراتا چراغ سبز نشان دهد باید جایگزینی پیدا کند، اما آن ها بودجه نقل و انتقالاتی کمی دارند و فقط می توانند بازیکنان را به صورت رایگان یا قرضی با گزینه خرید به خدمت بگیرند.

تگ ها


آلوارو موراتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال