یک نماینده مجلس در اردوی ذوب آهن

پیش از دیدار ذوبآهن مقابل پرسپولیس در دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر، نماینده اصفهان در مجلس و مدیران ارشد اسپانسر این باشگاه در اردوی شاگردان منصوریان حضور یافتند ......

پیش از دیدار ذوبآهن مقابل پرسپولیس در دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر، نماینده اصفهان در مجلس و مدیران ارشد اسپانسر این باشگاه در اردوی شاگردان منصوریان حضور یافتند ...

پیش از دیدار ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس در دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر، نماینده اصفهان در مجلس و مدیران ارشد اسپانسر این باشگاه در اردوی شاگردان منصوریان حضور یافتند.

به گزارش مدال، در شرایطی که تیم ذوب‌آهن اصفهان امروز (سه‌شنبه) به مصاف تیم پرسپولیس می‌رود، شب گذشته پوربافرانی، نماینده مردم شهرستان‌های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیران ارشد اسپانسر ذوب‌آهن در جمع بازیکنان این تیم حضور یافته و گفت‌وگوی صمیمانه و انرژی بخشی با آنها داشتند.

پوربافرانی، نماینده مردم نایین و عضو فراکسیون ورزش و کمیسیون بهداشت در مجلس شورای اسلامی در جمع ذوب‌آهنی‌ها گفت: ورزش نیاز مبرم زندگی امروز است و ما به عنوان نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی موظف هستیم تا تمام توان خود را در حمایت از تیم ورزشی ذوب‌آهن که توانسته طی پنج سال گذشته افتخارات زیادی در سطح کشور و آسیا کسب کند، به کار ببندیم.

وی با تأکید بر اینکه ما برای این باشگاه ریشه‌دار و اصیل ارزش بسیاری قائل هستیم، اظهار داشت: تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان همواره در سطح کشور و آسیا افتخار آفرین بوده و سعی خواهیم کرد تا حمایت‌های مادی معنوی از فرهنگ ورزش داشته باشیم.

پوربافرانی همچنین با صحبت صمیمانه با بازیکنان این تیم، ضمن ارزشمند دانستن مدیرعامل و سرمربی باتجربه و مدبری در این تیم، ابراز امیدواری کرد تا در نیم فصل دوم، تیم ذوب‌آهن با موفقیت‌های پی‌درپی، در جایگاه اصلی خود قرار بگیرد.

همچنین هاشمی و اخوان به عنوان اسپانسر تیم ذوب‌آهن در بازی با پرسپولیس که در این جمع صمیمی و دوستانه حضور یافته بودند، با تأکید بر توانمندی‌های تیم ذوب‌آهن، برای کسب نتیجه عالی در این بازی ابراز امیدواری کردند. اخوان گفت: سرمربی ذو‌ب‌آهن، علیرضا منصوریان، یک ورزشکار افتخارآفرین ملی است که می‌تواند این تیم را به نتایج خوبی برساند و ما می‌دانیم که تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان یکی از بهترین باشگاه‌های ایران است و خوشحالیم که می‌توانیم به عنوان یک یار در کنار این باشگاه باشیم.

گفتنی است در این مراسم هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه و همچنین سرمربی، کادر فنی و بازیکنان تیم ذوب‌آهن حضور داشتند.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018