یک هفته سرنوشت ساز در انتظار اینتر و کونته

به نظر می رسد که طی یک هفته آینده وضعیت آنتونیو کونته در اینتر مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته در اولین فصل حضور خود در اینتر این تیم را به مقام دوم سری آ رساند. سرمربی ایتالیایی اما امیدوار بود که با قهرمانی در رقابت‌های لیگ اروپا اولین جام خود را با نراتزوری بالای سر ببرد اما شکست شب گذشته این تیم در بازی پایانی مقابل سویا مانع از رقم خوردن این اتفاق شد.

همین شکست در فینال رقابت‌های لیگ اروپا باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با پایان زود هنگام مرد ایتالیایی در جوزپه مه آتزا را به گوش برسد. تا جایی که حتی خود آنتونیو کونته پس از پایان بازی شب گذشته گفت: " در حال حاضر نمی دانم که من سرمربی اینتر خواهند ماند یا خیر. باید در این باره با خانواده ام مشورت کنم چرا که در صورت اذیت شدن آنها قطعاً شرایط متفاوت خواهد بود."

حالا و در همین رابطه اسکای اسپورتس گزارش داده که هفته آینده جلسه سرنوشت‌سازی بین آنتونیو کونته و رئیس باشگاه اینتر یعنی استیون ژانگ برگزار خواهد شد که در آن پیرامون آینده سرمربی ایتالیایی صحبت خواهد شد؛ جلسه ای که مدیر ورزشی نراتزوری یعنی جوزپ ماروتا هم در آن حضور خواهد یافت.

بر اساس گفته اسکای آخرین نوبت مذاکرات روز سه شنبه هفته آینده خواهد بود. همچنین مقرر شده در صورت باقی ماندن کونته در اینتر، در این جلسه پیرامون بحث های نقل و انتقالاتی و خرید و فروش های باشگاه نیز صحبت شود.

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته