یک ویدئوی جنجالی؛ کیت استقلال در لیگ ۲۰!

باشگاه استقلال سرانجام کشمکش‌های فراوان از کیت جدید خود برای فصل جدید رونمایی کرد؛ البته هنوز مشخص نیست ادامه راه استقلال با شرکت مجید قرار است باشد یا تغییراتی در روزهای آینده در برند البسه آبی‌ها رخ خواهد داد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از ماجرای جنجالی فسخ قرارداد با شرکت آلشپورت که واکنش تند مسئولین این شرکت را به همراه داشت و حتی آن‌ها مدعی دریافت غرامت سنگین از باشگاه استقلال شدند، آبی‌پوشان در هفته نخست با البسه سه فصل قبل خود با برند لی‌نینگ به مصاف مس رفسنجان رفتند؛ پس از این دیدار و انعقاد قرارداد کارگزاری با شرکت های وب، رایزنی‌ها برای انتخاب برند البسه فصل جدید استقلال آغاز شد و سرانجام توافقی موقت فعلا با برند مجید صورت گرفته تا پس از ارزیابی، قرارداد نهایی منعقد شود.

اما برخلاف فصول گذشته که خبری از رونمایی رسمی از لباس استقلال نبود و انتقاد بزرگ، نادیده گرفته شدن طرح‌های هواداری بود، باشگاه استقلال طی فراخوانی از هواداران خود و پیج‌های طراحی ورزشی خواست تا طرح‌های مدنظرشان برای البسه استقلال را ارسال کنند و در نهایت بهترین طرح برگزیده شود؛ اتفاقی که رخ داد و گروه طراحی آفام کیت که در اینستاگرام فعالیت دارد و برای تیم‌های مختلف کیت‌های پیشنهادی طراحی می‌کند، برنده این فراخوان شد و براساس طرح آن‌ها، شرکت مجید البسه هفته دوم آبی‌پوشان مقابل فولاد را آماده کرد.

هر چند بعد اعلام برند مجید برای البسه استقلالی‌ها، محمود فکری و حسین حسینی با برندی دیگر در تمرینات استقلال حضور پیدا می‌کنند و هنوز موضع نهایی آن‌ها در قبال برند جدید پیراهن استقلال چیست و آیا استقبال از این طریق، به پرداخت جریمه محکوم خواهد شد یا خیر؟ البته که حسینی سال قبل را هم با لباسی متمایز از همبازیان‌اش به میدان می‌آمد.

اما حالا سرانجام همه حواشی، فردا قرار است استقلالی‌ها با پیراهنی که طراحی آن برعهده یک گروه طراحی برآمده از فراخوان بوده و با برند مجید مقابل فولاد صف‌آرایی کنند؛ البته پیش از دیدار فردا باشگاه استقلال در ویدئویی پیراهن جدید خود را به هواداران نشان داد که در آن ویدئو وریا غفوری، رشید مظاهری و ارسلان مطهری حضور داشتند و نمایِ کلی پیراهن فردای آبی‌ها مشخص شد.

باید دید آیا پس از بازی فردای با فولاد، قرارداد شرکت مجید برای تهیه البسه آبی‌ها نهایی خواهد شد یا دوباره تهیه البسه آبی‌پوشان وارد پروسه جدیدی خواهد شد؟ موضوعی که باید منتظر ماند و دید که واکنش مدیران و کادرفنی و بازیکنان استقلال به این اتفاق چگونه خواهد بود و در نهایت ارزیابی‌ها، این برند ایرانی می‌تواند برای حداقل یک فصل بر تن آبی‌پوشان باشد یا تغییری در این موضوع رخ می‌دهد.

تگ ها


استقلال تهران