یک پاس گل در روز کاپیتانی/اشکان هر روز بهتر از دیروز

تراکتورسازی تبریز در روزی که اشکان دژاگه را به عنوان کاپیتان در ترکیب خود داشت مقابل صنعت نفت آبادان مغلوب شد ......


تراکتورسازی تبریز در روزی که اشکان دژاگه را به عنوان کاپیتان در ترکیب خود داشت مقابل صنعت نفت آبادان مغلوب شد.
به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی امروز در هفته نهم لیگ برتر در آبادان میهمان صنعت نفت بود و در نهایت نیز با حساب 2 بر 1 مغلوب شد. در بازی امروز تراکتوری‌ها با توجه به محرومیت انضباطی مسعود شجاعی، این اشکان دژاگه بود که بازوبند کاپیتانی را برای نخستین بار از آغاز بازی به بازو بسته بود. کاپیتانی اشکان برای تراکتوری‌ها چندان خوش‌یمن نبود و این تیم سرخ‌پوش در نهایت مقابل حریف آبادانی خود مغلوب شد.
با این حال کاپیتان امروز تراکتوری‌ها روز خوبی را پشت سر گذاشت و با یک پاس دیدنی زمینه‌ساز تک گل تراکتوری‌ها شد. دژاگه که در جریان بازی هفته هشتم لیگ مقابل استقلال خوزستان نخستین گل خود با پیراهن تراکتور را به ثمر رسانده بود برای دومین هفته متوالی در ترکیب این تیم موثر ظاهر شد و این در حالی است که وی در بازی تیم ملی با بولیوی نیز زمینه‌ساز گل دوم شاگردان کی‌روش شده بود.
دژاگه از روزی که به تراکتورسازی اضافه شده روندی صعودی در پیش گرفته و هفته به هفته بهتر از قبل شده است. ادامه این روند در آستانه جام ملت‌ها بهترین خبر برای سرمربی تیم ملی به شمار می‌رود. کاپیتان دوم تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و امیدوار است همراه با سایر ملی‌پوشان در مسیر شکست طلسم 42 قهرمانی آسیا گام بردارد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال