یک پرسپولیسی، ستاره خاموش نشدنی تیم کی روش

مهدی ترابی در هر سه دیدار گذشته تیم ملی درخشش قابل توجهی داشته است. به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی ایران بعد از جام ......

مهدی ترابی در هر سه دیدار گذشته تیم  ملی درخشش قابل توجهی داشته است.

به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی ایران بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در راستای آماده سازی جهت حضور در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ در سه دیدار تدارکاتی به مصاف تیم های ازبکستان، بولیوی و ترینیداد و توباگو رفته و در هر ۳ بازی با ترتیب با نتایج یک بر صفر، دو بر یک و یک بر صفر موفق به شکست دادن حریفان شده است.
نکته قابل توجه در هر سه بازی گذشته تیم ملی درخشش مهدی ترابی است؛ ترابی که فعلا در سایپا توپ می زند با فرارسیدن نقل و انتقالات زمستانی راهی پرسپولیس می شود تا شاگرد برانکویی باشد که رابطه خوبی با کارلوس کی روش ندارد.
در دیدار مقابل ازبکستان که به نوعی نخستین بازی تدارکاتی تیم ملی بعد از جام جهانی بود ترابی در ۲۶ دقیقه انتهایی در حالی وارد زمین مسابقه شد که این دیدار با نتیجه بدون گل دنبال می شد و او در نهایت موفق شد تک گل پیروزی بخش شاگردان کی روش را در زمین تیم ازبک ها به ثمر برساند.
در دیدار مقابل بولیوی، مهدی ترابی در دقیقه ۴۶ به جای وحید امیری وارد زمین مسابقه شد؛ وی در نهایت در دقیقه ۶۳ در حالی که این بازی با تساوی ۱-۱ دنبال می شد برای دومین بازی متوالی تک گل پیروزی بخش تیم ملی را به ثمر رساند تا شاگردان کی روش برای دومین بار با درخشش ترابی و برنده زمین مسابقه را ترک کنند. این گل نخستین گل ملی ترابی به تیم های غیرآسیایی بود. 
در دیدار امشب مقابل تیم ترینیداد و توباگو مهدی ترابی از همان ابتدا در ترکیب تیم ملی حضور داشت و در دقیقه ۵۸ جای خود را به صادق محرمی داد اما پیش از خروج از زمین در دقیقه ۳۲ پنالتی ای را برای تیم ملی گرفت که توسط کریم انصاری فرد از دست رفت. هرچند تیم ملی در نهایت با تک گل انصاری فرد برنده زمین مسابقه را ترک کرد.
به نظر می رسد در صورتی که ترابی بتواند همین روند خوب خود را در تیم ملی حفظ کند در نهایت شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم ملی در دیدارهای جام ملت های ۲۰۱۹ خواهد داشت.

تگ ها


فوتبال