یک ژاوی دیگر در آستانه بازگشت به بارسلونا!

ژاوی سیمونز بازیکن ۱۸ ساله پی اس جی قصد دارد در پایان فصل به بارسلونا برگردد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژاوی سیمونز یکی از بهترین های لاماسیا بود اما در نهایت حاضر به تمدید قرارداد با بارسا نشد و تابستان ۲۰۱۹ با قراردادی تا ۲۰۲۲ به جمع پاریسی ها پیوست. او در تمرینات پیش فصل پی اس جی حاضر بود و در دوران توخل دو بار هم در فهرست ۲۱ نفره قرار گرفت ولی فرصت بازی پیدا نکرد.

او با آمدن مائوریسیو پوچتینو اما شانس حضور در ترکیب پی اس جی را پیدا کرد و نام او در فهرست تیم بزرگسالان باشگاه در فصل جاری نیز ثبت شده ولی باشگاه پاریسی هنوز به وی پیشنهاد تمدید نداده و دستمزد او نیز در سطح بازیکنان حرفه ای نیست. 

اتفاقاتی که دست به دست هم داده اند تا سیمونز خواهان بازگشت به بارسلونا شود؛ به خصوص اینکه ژاوی هرناندز سرمربی جدید بارسا نیز تمایل به جذب او دارد.

طبق ادعای کادنا سر، یکی از موضوعات قابل بحث در نشست های اخیر مینو رایولا ایجنت سیمونز با خوان لاپورتا رئیس بارسا، بازگشت ژاوی سیمونز بود. برای بارسا بازگرداندن این بازیکن هلندی، اهمیت بالایی دارد چرا که هم بازیکن محصول لاماسیا را دوباره در اختیار خواهد داشت و هم به پی اس جی زخم خواهد زد.

سیمونز فصل قبل در ۱۲ بازی لوشامپیونا نامش در فهرست پی اس جی حضور داشت و امسال هم برابر استراسبورگ به میدان رفت ولی به نظر نمی رسد تمایل باشگاه پاریسی حفظ او باشد تا همه چیز برای بازگشت احتمالی او به بارسا مهیا شود. در هر صورت باید دید در هفته های آینده بارسا چه اقدامات جدی ای در این رابطه انجام خواهد داد.

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال