یک گام تا پایان پرونده پرسپولیس - برانکو!

وکیل برانکو تایید کرده که ۷۵ درصد از مطالبات سرمربی سرخ ها پرداخت شده است....

به گزارش ورزش سه، باشگاه پرسپولیس که در چند نوبت نتوانست حقوق باقی مانده برانکو را پرداخت کند، حالا در این زمینه به توفیق رسیده و با پرداخت بخش بزرگی از طلب این سرمربی کروات، خود را در آستانه بستن این پرونده قرار داده است؛ پرونده ای که پرسپولیس را در پرتگاه سقوط به لیگ یک قرار داده بود.

وکیل برانکو در این باره می‌گوید: می‌توانم تایید کنم که تا این لحظه ۷۵ درصد مطالبات برانکو ایوانکوویچ پرداخت شده که این خیلی خوب است. من به فیفا اطلاع دادم که پرسپولیس تا به حال چقدر پرداخت کرده است. امیدوارم که بتوانیم از مجازات‌های دیگر جلوگیری کنیم، اما شما می‌دانید که این در دست ما نیست و همه چیز در اختیار فیفا است.

رقمی که برانکو از پرسپولیس مطلب داشت،ذیک میلیون و ۵۰ هزار یورو بود که البته یک بار ۵ درصد جریمه و بار دیگر هم ۸۰ هزار فرانک به آن اضافه شد. در واقع الان سرخ ها چیزی حدود ۳۰۰ هزار دلار دیگر باید به سرمربی سابق خود بدهند تا دیگر هیچ خطری آن ها را تهدید نکند.

البته به زودی پرسپولیس درگیر حکم نهایی پرونده ماریو بودیمیر خواهد شد و سپس ماجرای گابریل کالدرون و دستیارانش مدیران پرسپولیس را گرفتار خواهد کرد. با این حال در صورت قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و دستیابی به رقم ۷.۵ میلیون دلار، آن ها با یک برنامه ریزی می‌توانند بدهی های داخلی و خارجی را تصفیه کنند.

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان پرسپولیس تهران