یک گزینه جدید برای هدایت میلان

ممکن است فصل بعد پائولو سوسا هدایت تیم میلان را بر عهده بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد تغییر و تحول روی نیمکت روسونری در تابستان امسال قطعی باشد و مدیران این باشگاه قصد دارند سرمربی جدیدی را استخدام کنند که البته گزینه اول آنها رالف رانکینگ آلمانی است. اما طبق ادعای توتومرکاتووب، اگر رالف رانگنیک با باشگاه میلان برای هدایت این تیم در فصل بعد به توافق نرسید، احتمالا پائولو سوسا، سرمربی فعلی بوردو به عنوان گزینه جایگزین روسونری معرفی خواهد شد و او فصل بعد روی نیمکت این تیم قرار خواهد گرفت.

البته در حال حاضر مذاکرات با سرمربی سابق لایپزیش که هم اکنون به عنوان مدیر استراتژی ردبول سالزبورگ فعالیت می کند ادامه دارد، اما اگر شرایط مورد نظر رالف رانکینگ نیز فراهم نشود، بعید به نظر می رسد که استفانو پیولی جایگاه خود را در رختکن میلان حفظ کند و در هر صورت برکناری او در پایان فصل قطعی خواهد بود.

پائولو سوسا که در بین سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ سرمربی فیورنتینا بود، در دهه ۹۰ سابقه بازی کردن در سری آ را در کارنامه داشت و لباس تیم هایی چون یوونتوس، اینتر و پارما را بر تن کرده است. پائولو سوسا پس از سپری کردن یک دوره ناامیدکننده در تیم چینی بود تیانجین، در مارس ۲۰۱۹ هدایت بوردو را بر عهده گرفت.

تگ ها


آث میلان