یک گزینه عجیب حول نیمکت بارسلونا

لوییس فرناندز، یکی از نامزدهای هدایت بارسلونا ایده متفاوتی در مورد سرمربی بعدی این تیم دارد....

به گزارش "ورزش سه"، حدود دو ماه دیگر انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا برگزار می شود و لوییس فرناندز نیز یکی از افرادی است که برای احراز این سمت وارد عمل شده است. رونالد کومان شروع ضعیفی روی نیمکت بلوگرانا داشته و علاوه بر ثبت بدترین کارنامه این تیم در لالیگا در سه دهه اخیر، بارسلونا این هفته شکست بدی برابر یوونتوس را تجربه کرد و صدرنشینی مرحله گروهی را نیز از دست داد. لوییس فرناندز معتقد است گارسیا پیمنتا، سرمربی تیم دوم بارسلونا بهترین گزینه برای جایگزینی کومان محسوب می شود.

لوییس فرناندز به رادیو بارسلونا گفت: "گارسیا پیمنتا، پپ گواردیولای بعدی ما خواهد بود. هنگامی که ارنستو والورده برکنار شد، ما باید بر روی گارسیا پیمینتا قمار می کردیم و حالا نیز اگر رونالد کومان برکنار شود، باید همین کار را انجام دهیم."

گارسیا پیمنتا نیز مانند سرمربی کنونی منچسترسیتی سابقه ای طولانی هرچند کمتر موفق در این باشگاه دارد. وینگر سابق پس از گذراندن بقیه دوران ورزشی خود در زیر لیگ دسته اول و بازنشستگی در سال ۲۰۰۴  به لاماسیا بازگشت و در رده سنی زیر ۱۶ سال بارسلونا صعود دیگری را تجربه کرد. قهرمانی در لیگ جوانان یوفا در سال ۲۰۱۸ باعث شد گارسیا پیمنتا هدایت تیم دوم بارسا را بر عهده گیرد و او در فصل اخیر تیمش را به مقام های هشتم و دوم رسانده است.

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال