یک گزینه غیرمنتظره برای خط حمله رئال مادرید!

ادینسون کاوانی، مهاجم اوروگوئه ای و سابق پاری سن ژرمن ممکن است فصل بعد در ترکیب رئال مادرید بازی کند....

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی بعد از هشت سال بازی برای پاری سن ژرمن و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، مدتی قبل از این تیم حدا شده و حالا اخبار زیادی در مورد آینده او شنیده می شود. چندی قبل به نظر می رسید انتقال این مهاجم باتجربه به بنفیکا قطعی باشد، اما در نهایت این معامله بهم خورد و هنوز آینده کاوانی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

خواسته های زیاد این بازیکن و درخواست بالای حقوق ادینسون کاوانی باعث شده بنفیکا حاضر به امضای بازیکن ۳۳ ساله نشود و به نظر پروسه انتقال او به پرتغال منتفی شده است. در همین حال رئال مادرید علاقمند به تقویت خط حمله خود است و با توجه به مشکلاتی که با لوکا یوویج و ماریانو دیاز داشته و نارضایتی زین الدین زیدان از عملکرد و رفتار این دو بازیکن، ممکن است کاوانی فصل بعد در برنابئو بازی کند.

گاتزتا دلااسپورت ضمن اعلام این خبر مدعی شد رئال مادرید بودجه چندانی برای خریدهای تابستانی در نظر نگرفته، اما برای خرید ادینسون کاوانی رایگان خواهد و فقط این باشگاه باید دستمزد این ستاره اوروگوئه ای را پرداخت کند، به همین دلیل ممکن است به زودی شاهد مراسم معارفه کاوانی در برنابئو باشیم.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن رئال مادرید