یک گزینه غیرمنتظره حول نیمکت بارسلونا

نام میکل آرتتا، سرمربی آرسنال نیز در لیست نهایی خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، پس از به پایان رسیدن فصل ناامیدکننده بارسلونا و قرار گرفتن این تیم در رتبه سوم لالیگا، رونالد کومان به شدت تحت فشار قرار گرفته و اخبار حاکی از احتمال بالای جدایی این سرمربی هلندی تنها بعد از یک فصل فعالیت در این باشگاه است. نشریه موندو دیپورتیوو امروز مدعی شد که قرار است فردا رونالدو کومان با لاپورتا دیدار کرده و در مورد آخرین وضعیت خود برای فصل بعد با رئیس باشگاه بارسلونا مذاکره بکند.

در صورت برکناری رونالد کومان، به نظر می رسد ژاوی، سرمربی فعلی السد از بالاترین شانس برای جانشینی او برخوردار است. ژاوی اخیرا با خانواده خود برای تعطیلات به اسپانیا سفر کرده و برخی این مسافرت را بی ربط به احتمال حضور او در راش کادر فنی این باشگاه برای فصل بعد نمی دانند.

اما اخباری منتشر شده که نشان می دهد لاپورتا معتقد است ژاوی هنوز به اوج دوران مربیگری خود نرسیده و به همین دلیل احتمال حضور دیگر گزینه ها وجود دارد. میکل آرتتا در تیم های خود سبک همیشگی باشگاه بارسلونا را پیاده می کند و لاپورتا بی میل به حضور او در نوکمپ نیست. البته آرسنال تحت هدایت میکل آرتتا فصل را در رتبه نازل هشتم تمام کرد و بی تردید انتخاب این سرمربی اسپانیایی انتقادات زیادی را به همراه خواهد داشت. البته به نظر می رسد در صورت ناکامی در توافق با ژاوی است که لاپورتا سراغ گزینه ای مانند میکل آرتتا خواهد رفت.

تگ ها


مایکل آرتتا رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال