۱۰ بار جراحی کرده ام، اما هنوز آماده هستم!

هالک هوگان، کشتی گیر و بازیگر آمریکایی در مورد شرایط وخیمش طی این سالها صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تری ژن بوله آ متولد سال ۱۹۵۳ که با نام حرفه ای "هالک هوگان" شناخته می شود، کشتی گیر حرفه ای بازنشسته آمریکایی، بازیگر، کارآفرین و نوازنده است. طبق گزارش IGN ، هوگان "شناخته شده ترین ستاره کشتی در جهان و محبوب ترین کشتی گیر گیر دهه ۱۹۸۰" بوده است. او که در فیلم ولورین نقش آفرینی کرده، در این سالها بارها تحت عمل جراحی قرار گرفته، اما مدعی شد همچنان آمادگی فیزیکی اش را حفظ کرده است.

هالک هوگان گفت: "من تا به حال بیشتر از ۱۰ عمل جراحی انجام داده ام اما هنوز می توانم یک کامیون را بکشم. من طی ۱۰ سال گذشته ۱۷ عمل جراحی را پشت سر گذاشته ام. زانوهای من مصنوعی هستند و در صورتم نیز چنین شرایطی وجود دارد."

جدیدترین جراحی هوگان در اواخر سال ۲۰۱۹ انجام شد و با وجود اینکه گفته می شد احتمالا او بین ۴ تا ۶ ماه قادر به ورزش کردن نخواهد بود، هوگان بعد از ۷ هفته دوباره توانست به میادین بازگردد. او از سال ۲۰۰۹ و بعد از تحمل کردن درد فراوان تن به جراحی داد و در این سالها بارها در اتاق جراحی حاضر شده است. هوگان از سال ۲۰۱۳ کشتی نگرفته است و او آخرین بار در مسابقه ای برای "کشتی آزاد TNA" در میادین ظاهر شد.

بیشتر بخوانید:
ولاسکو: پیشنهاد ایران را قبول نمی‌کنم!
پایان کار لژیونر فوتسال ایران در تیم واموس اندونزی
کریمی: تعویق المپیک به من فرصت دوباره داد 

تگ ها


کشتی منهای فوتبال