۳۰ میلیارد تومان به حساب پرسپولیس می‌رود

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد تا پایان خردادماه مبلغ ۳۰ میلیارد تومان به حساب‌شان واریز خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، رضا یلوه در مورد شایعات مطرح شده درباره همکاری باشگاه پرسپولیس و شرکت آتیه داده پرداز به‌عنوان کارگزار برند باشگاه، اظهار کرد: بر خلاف برخی از اظهارنظرها در فضای مجازی و برخی از رسانه‌ها، مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان به‌عنوان کف قرارداد در نظر گرفته شده و این طور نیست که نهایتاً فقط این مبلغ در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد.

او ادامه داد: طبق توافقاتی که صورت گرفته، مبلغ ۳۰ میلیارد تومان تا آخر خردادماه به حساب باشگاه پرسپولیس واریز خواهد شد تا بتوانیم بخشی از مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس را برطرف کنیم. هدف کارگزارِ برند باشگاه این است که درآمدزایی خود را به مراتب بالاتر از کف قرارداد قرار دهد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در خصوص بازپرداخت ۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی که شرکت آتیه داده پرداز به‌عنوان قرض الحسنه، در اختیار باشگاه گذاشت، ابراز کرد: همان طور که روز گذشته آقای رغبتی در نشست خبری اعلام کردند، این مبلغ در ۶ ماهه دوم سال از درآمدهای پرسپولیس مستهلک خواهد شد. با درآمدهای باشگاه که توسط شرکت کارگزار تامین خواهد شد سعی خواهیم کرد بدهی آقای برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کنیم تا مشکلی هم از این بابت پرسپولیس را تهدید نکند.

یلوه در مورد پرداخت بدهی به برانکو و نگرانی‌هایی که برای هواداران پرسپولیس در این زمینه وجود دارد عنوان کرد: برای پرداخت پول به ایشان هنوز فرصت داریم و اقداماتی انجام خواهیم داد تا مشکلی برای پرسپولیس به وجود نیاید. البته این را هم اضافه کنم که ما مکاتباتی با فیفا انجام داده‌ایم تا از محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس در فیفا بتوانیم مطالبات مربیان و بازیکنان خارجی که رای قطعی دارند را پرداخت کنیم. خوشبختانه مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس درباره مطالبی که در روزهای اخیر پیرامون قرارداد با شرکت کارگزار منتشر شد، گفت: مطالبی که منتشر شده جزیی از استثنائات قرارداد بوده که کاملا در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دارد و خوشبختانه تیم حقوقی هر دو طرف کلیه موارد را جز به جز مورد مطالعه قرار داده‌اند.

تگ ها


پرسپولیس تهران