۳ مدال برنز ایران در کاپ دوچرخه‌سواری ژاپن

ایران در روز نخست کاپ دوچرخه سواری پیست ژاپن صاحب دو مدال برنز شد. به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، در روز نخست کا ......

ایران در روز نخست کاپ دوچرخه سواری پیست ژاپن صاحب دو مدال برنز شد.

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، در روز نخست کاپ یک دوچرخه سواری پیست ژاپن، ایران دو مدال برنز کسب کرد. امیرحسین جمشیدیان در ماده اسکرچ جوانان صاحب مدال برنز شد. در بخش بانوان نیز تیم فاطمه هداوند و مائده نظری در ماده مدیسون مدال برنز گرفت.

تیم های ملی دوچرخه سواری سرعت و نیمه استقامت ایران در دو کاپ ژاپن شرکت کرده است.

در ماده مدیسون نیز تیم مهدی سهرابی و محمد رجبلو بعد از استرالیا  و ژاپن سوم شد و مدال برنز را کسب کرد .

در ماده کایرین که رکابزنانی از ایران، ژاپن، روسیه، هلند، چک و چین تایپه به رقابت پرداختند، در دور اول، حسنعلی ورپشتی در گروه خود دوم شد، احسان خادمی و رضا جبرئیلی سوم و علی علی عسگری چهارم شدند.

ورپشتی راهی نیمه نهایی شد اما بقیه رکابزنان سرعتی ایران به مرحله شانس مجدد راه یافتند. در شانس مجدد، خادمی و علی عسگری به همراه دو رکابزن ژاپن در یک گروه قرار داشتند که در پایان خادمی دوم و عسگری چهارم شد و هر دو نتوانستند به مرحله بعد راه یابند.

رضا جبرئیلی نیز در گروه چهارم شانس مجدد با رکابزنان هلند، چین تایپه و ژاپن رقابت کرد که در پایان سوم شد و او هم نتوانست به دور بعد راه یابد.

در مرحله نیمه نهایی کایرین نیز ورپشتی تنها نماینده باقی مانده ایران، در گروه دوم با با چهار رکابزن ژاپن و یک رکابزن چین تایپه رقابت کرد و در نهایت در گروه خود ششم شد و به فینال نرسید.

در بخش بانوان نیز فاطمه هداوند و مائده نظری در مرحله مقدماتی اسپرینت به ترتیب یازدهم و داوزدهم شدند و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی باز ماندند.

تگ ها


اخبار روز اکستریم اسپورتس