۴ ستاره لاماسیا در فهرست فصل بعد بارسلونا

کیکه ستین سرمربی بارسلونا قصد دارد ۴ بازیکن محصول آکادمی لاماسیا را در فهرست قطعی فصل بعد تیمش قرار دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فوتبال در اسپانیا و تقریبا کل دنیا به دلیل شیوع کرونا تعطیل است اما این شرایط باعث نشده تا سران باشگاه ها به فکر فصل بعد نباشند.

تیم مدیریت ورزشی بارسا در راستای آنالیز گزینه های مدنظر برای تقویت تیم در فصل آینده، به تیم دوم نیز نیم نگاهی دارند. بازیکنانی که محصول آکادمی لاماسیا هستند و در انتظار فرصتی برای درخشش در تیم اول.

در سال های اخیر کمتر بازیکنی از لاماسیا موفق شده به تیم اول راه یابد و خودش نشان دهد اما فصل جاری آنسو فاتی توانست خودش را به مربیان بارسا تحمیل کند.

طبق ادعای مارکا نام آنسو فاتی ۱۷ ساله، قطعا از فصل بعد به عنوان بازیکن تیم اول به ثبت خواهد رسید. ستاره ای که تا همینجا ۲۴ بازی در تمام رقابت ها برای آبی اناری ها انجام داده است.

دیگر بازیکنی که به تیم اول راه خواهد یافت، رولاند آرائوخو مدافع اروگوئه ای است. او فعلا برای تیم دوم بارسا بازی می کند ولی پس از جدایی تودیبو حالا می تواند به تیم اول راه یابد. آرائوخو امسال برابر سویا در نوکمپ، اولین بازی خود با پیراهن بارسا را هم انجام داد.

الکس کویادو وینگر چپ پای بارسا که می تواند به عنوان مهاجم نوک بازی کند و اینیاکی پنیا گلر جوان این تیم هم از فصل بعد در فهرست تیم اول باشگاه خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

مسی دلیلی برای ترک بارسلونا ندارد

تگ ها


بازیکنان فوتبال جهان بارسلونا لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال