​اسپالتی احتمال جدا شدن پریشیچ از اینتر را رد نکرد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: لوچانو اسپالتی سرمربی جدید اینتر با ابراز خرسندی از جذب بورخا والرو، حاضر نشد بگوید که آیا ایوان پریشیچ در نراتزوری خواهد ماند یا نه ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: لوچانو اسپالتی سرمربی جدید اینتر با ابراز خرسندی از جذب بورخا والرو، حاضر نشد بگوید که آیا ایوان پریشیچ در نراتزوری خواهد ماند یا نه. هافبک اینتر بازیکنی است که در این اواخر شایعاتی فراوانی درباره آینده اش شنیده شده و از منچستریونایتد به عنوان مشتری اصلی او یاد می شود.

اسپالتی در کنفرانس خبری پس از پیروزی 2 بر یک اینتر در بازی دوستانه برابر تیم واتنس اتریش گفت: بورخا والرو سبک بازی خاصی دارد و این را در تمام مسابقات ثابت می کند. سبک بازی او در اینتر هم عوض نخواهد شد و او ثباتش را حفظ خواهد کرد. داشتن چنین بازیکنی برای من بسیار مهم است. من او را خوب می شناسم و مطمئنم که همه اینتری ها او را تحسین خواهند کرد.

در حالی که پیوستن والرو به اینتر قطعی شده است، آینده ایوان پریشیچ هافبک کروات نراتزوری هنوز قطعی نیست. اینتر تا الان یک پیشنهاد 40 میلیون یورویی منچستریونایتد را رد کرده، هر چند او روز گذشته (یکشنبه) در فرودگاه میلان پیامی ویدئویی در صفحه شخصی اش در یکی از شبکه های اجتماعی قرار داد و در آن گفت که مقصدش نامشخص است. با این حال انتظار می رود که پریشیچ همراه با دیگر بازیکنان اینتر در اردوی پیش فصل شرکت کند.

اسپالتی درباره آینده پریشیچ گفت: من با همه بازیکنانم صحبت خواهم کرد به خصوص آنهایی که حواس شان پرت شده است که با آنها به شیوه ای متفاوت حرف خواهم زد. بدون شک به حرف های پریشیچ هم گوش خواهم کرد. من روی او حساب می کنم اما لازم است که ما ابتدا از خواسته ها و برنامه های او مطلع شویم. اینکه از او جمله «می خواهم بروم» را بشنوم قطعاً اتفاق خوبی نیست. ببینیم چه می شود. شما (خبرنگاران) به صحبت کردن درباره پریشیچ و تمایل وی برای رفتن ادامه خواهید داد اما من اول باید به حرف هایش گوش کنم و بعد از آن تصمیم بگیرم که چگونه باید واکنش نشان دهیم. در هر صورت من یک چیز را به شما خواهم گفت: ما اینتر هستیم و می توانیم تصمیماتی متفاوت از آنچه در سر بازیکنان می گذرد، اتخاذ کنیم. من امیدوارم که پریشیچ در تیم مان بماند چون روی او حساب می کنم و نسبت به این موضوع احساس مثبتی دارم.

سرمربی پیشین رم در پایان درباره آینده رجا ناینگولان، شاگرد بلژیکی قدیمی اش و این سؤال که آیا او قصد جذب این بازیکن را دارد، تأکید کرد: ما داریم درباره بازیکنی فوق العاده حرف می زنیم. او با آنچه مردم درباره اش می گویند تفاوت زیادی دارد. ناینگولان بازیکنی با انگیزه است. خوشحالم که او درباره من چیزهای خوبی می گوید. مدیران ما تمام بازار را زیر نظر دارند. به من آنها و کارشان اعتماد دارم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال