​منوچهری: کریمی وارد بازی نمی‌شود که بازنده باشد

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: امین منوچهری از وضعیت مبهم باشگاه نفت تهران راضی نیست ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری میزان: امین منوچهری از وضعیت مبهم باشگاه نفت تهران راضی نیست. این مهاجم در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان ، اظهارات تازه ای را مطرح کرد که در ادامه می خوانید:

*تمرینات خوب پیش می رود؟

از شرایط تیم از لحاظ فنی و تاکتیکی راضی هستیم. همه چیز طبق برنامه پیش می رود و کارهای فنی لازم انجام می شود. البته کمی از دیگر تیم ها عقب هستیم ولی با انگیزه ای که در تیم وجود دارد به زودی خود را به رقبا خواهیم رساند.

*گویا علی کریمی هم وضعیت نا مشخصی دارد و شاید این تیم را ترک کند.

این موضوع واقعا خیلی بد است. همه ما از این بلاتکلیفی ناراحت هستیم. اگر علی آقا تیم را بگذارد و برود، همه چیز به هم می ریزد. امیدوارم همه چیز درست شود و این اتفاق رخ ندهد.

*برنامه بازیکنان چیست؟

من واقعا نمی دانم چه بگویم. در مورد این مسائل به چیز خاصی فکر نکرده ام. امیدوارم هر چه هست به نفع بازیکنان و کریمی باشد.

*بدون شک تمرینات تحت تاثیر اظهارات اخیر علی کریمی است. در این مورد نظر بازیکنان چه بوده است؟

واقعا در مورد این موضوع بحثی نکردیم. فکر می کنم همه منتظر هستند بازی تدارکاتی تمام شود و بعد از آن وضعیت مشخص می شود. به نظرم بعد از آن بازی وضعیت تیم مشخص می شود و همه می توانند تصمیم بگیرند.

*حالا اگر کریمی از تیم جدا شود موضع شما چیست؟

ما به خاطر کریمی آمدیم. اگر احیانا این اتفاق افتاد شرایط برای ما هم تغییر می کند. طبیعتا اگر علی آقا نباشد احتمال کمی دارد که من هم بمانم.من به نفت آمدم تا شاگردی او را کنم و اگر او نباشد برخی فاکتورها زیر سؤال می رود.

*روی قرارداد مالی ات چقدر حساب کرده ای؟

اول که آمدیم، گفتند همه چیز خوب است ولی حالا همه چیز تغییر کرده است. من که واقعا بلاتکلیف هستم و برای خودم هم هیچ جوابی ندارم.

*تیم را به لحاظ فنی چطور می بینی؟

به نظرم تیم خوبی داریم. با اضافه شدن یکی، دو بازیکن جدید، دیگر هیچ مشکلی نخواهیم داشت. از طرفی اتحاد خوبی در تیم حاکم است و ما حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت. تمام تمرکز ما روی تمرین و مسابقه است و به همین دلیل است که تاکنون به مسائل منفی تیم فکر نکرده ام و جوابی برای اما و اگرها ندارم.

*علی کریمی مدرک مربیگری C دارد. با این حال او را به لحاظ فنی چطور می بینی؟

همیشه می گویند آنهایی که بازیکنان بزرگی هستند، لزوما نمی توانند مربیان بزرگی هم شوند اما این همیشه صدق نمی کند. مثلا علی کریمی منش بزرگی دارد و قطعا چیزهایی در خود دیده که وارد این کار شده است. در غیر این صورت اصلا وارد چرخه مربیگری نم شد. به نظر من علی کریمی وارد بازی نمی شود که در آن بازنده باشد. از نظر رفتاری و فنی کسی نگران تر از علی کریمی برای علی کریمی نیست. او ایمان و اعتماد به نفس خوبی به تیم داده است.

*به لحاظ فنی در او چه دیده ای؟

ما الان فقط بدنسازی می کنیم و به تمرینات فنی و تاکتیکی نرسیده ایم ولی همین حالا هم در هماهنگی و نوع تمرینات چیزهای خوبی از او دیده ایم. به هر حال او تجربیات زیادی دارد. چیزی که می توانم بگوم این است که ما زیر نظر علی آقا طوری تمرین می کنیم که من همیشه دوست داشتم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال